Зі скляним дахом небо стане ближчим!

Скло є одним з найстаріших матеріалів. Сьогодні воно популярне як ніколи. На сучасному етапі розвитку скляної промисловості проектувальники і архітектори часто стали використовувати його при виготовленні покрівлі будинку.

Скло є одним з найстаріших матеріалів. Вік його давно перевалив за п’ять тисяч років. Але якщо спочатку зі скла виготовляли в основному прикраси і посуд, то на сьогоднішній день області його застосування безмежні. Величезний сегмент його виробництва відданий в руки архітекторів і будівельників. Сьогодні скло дуже популярне. Вибираючи вікна, предмети меблів, інтер’єру, скляні фасади, підлоги або покрівлю, дуже легко розгубитися.

На сучасному етапі розвитку скляної промисловості проектувальники і архітектори часто стали використовувати скло при виготовленні покрівлі будинку. Ця ідея припала до душі багатьом нашим співгромадянам. Сприяє цьому поява більш товстих і безпечних типів скла: загартованого та багатошарового. Тепер система скління дозволяє здійснити на практиці будь-яку дизайнерську задумку. І знову клієнти в замішанні: якій формі даху віддати перевагу? Єдино вірної відповіді бути не може. Дах може бути плоским або складатися з декількох скатів. Часто віддають перевагу «вікторіанським» (конусоподібний дах, по типу циркового купола) і «георгіанським» (що складається з чотирьох скатів з башточкою на вершині даху). Чудово виглядає прозорий ковпак даху в зимовому саду у поєднанні зі скляними стінами! Але під таким «ковпаком» можна розмістити і їдальню, і вітальню, і зал…

Зрозуміло, незалежно від форми і конструкції, покрівля повинна бути безпечна у використанні. Потрібно обов’язково враховувати статистичні навантаження. Адже вона легко повинна витримати не тільки пориви вітру, снігопад, але і людську вагу (на випадок, якщо виникне необхідність ремонтних робіт.). Адже прозорий дах – це не тільки оригінальне дизайнерське рішення, але і відмінне рішення проблем з надходженням денного світла в будинок. Якщо в будинку живе людина творча, то ідеально підійде для художньої студії. До того ж, вид пропливаючих хмар, небесна синь, точно, будуть сприяти натхненню.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • утеплення стін
  Самостійне утеплення стін квартир і будинків

  Євроремонт квартир
  Євроремонт квартир під ключ

  ремонт квартир
  З чого почати капітальний ремонт квартири?