ЗАСКЛЕННЯ БАЛКОНІВ – тепле чи холодне?

Роблячи ремонт у квартирі, багато господарів часто забувають про балкони і лоджіях. Ці приміщення зазвичай стають складом непотрібних речей. Але ситуацію можна кардинально змінити, приклавши мінімум зусиль. Ви можете зробити з балкона додаткову кімнату, наприклад, для відпочинку. Непоганим варіантом є створення квітника чи робочого кабінету. Втілити мрії в реальність дозволяє .

Якщо ви зіткнулися з необхідністю скління вперше, вам буде потрібно дізнатися базову інформацію. Це дозволить вибрати найбільш відповідний тип засклення балконів, а значить, правильно вкласти гроші.

Існує два типи засклення балконів – тепле і холодне. Найбільш поширеним є засклення балконів із застосуванням профілю Provedal, іншими словами – холодне. Використання алюмінієвого профілю для скління балконів є найбільш оптимальним. Справа в тому, що іспанський профіль має низьку вартість. Саме тому вітчизняні споживачі вибирають саме цей тип скління в більшості випадків.

Профіль Provedal простий у використанні і не викликає труднощів при догляді. Завдяки алюмінієвому профілю, температура на вашому балконі буде на десять градусів вища, ніж на вулиці. При виборі холодного засклення балконів Provedal, вам необхідно зробити вибір між розсувними і орними стулками. Найбільшу популярність отримали розсувні стулки. Вони дозволяють економити простір на балконі. Крім того, даний тип стулок надає профілю більш естетичний вигляд. У літню пору, ви можете використовувати москітні сітки, які відмінно захищають від комах і пуху. Іспанський профіль може прослужити довгі роки при правильній експлуатації. Крім того, при виборі профілю, ви можете самостійно підібрати його колір.

Незважаючи на популярність, профіль Provedal має ряд недоліків. У першу чергу, це погані показники теплоізоляції. Висока ймовірність появи різного роду продувань. Вирішити дану проблему можна – досить утеплити балкон, але це потребуватиме додаткових коштів.

Крім засклення балконів технологією Provedal, особливої ​​популярності серед вітчизняних споживачів здобуло скління вікнами ПВХ. Це вікна часто називають теплим. Подібний тип скління має велику кількість плюсів. Балкон, засклений пластиковими вікнами, надійно захищений від атмосферних опадів. Ви можете забути про дощ і сніг, які часто приносять багато проблем власникам балконів. Завдяки герметичності євровікон, у приміщення не проникне волога.

Вікна ПВХ забезпечують відмінну теплоізоляцію. Сучасні пластикові вікна повністю адаптовані до умов помірного клімату. Температура на балконі буде на порядок вище вуличної. Навіть у сильний мороз ви зможете комфортно відпочивати на балконі, милуючись нічним небом. Високі показники звукоізоляції також є гідністю теплого засклення балконів. Ви можете забути про вуличний шум. Це особливо важливо, при створенні на балконі кімнати відпочинку.

Скління пластиковими вікнами допоможе вам здійснити мрію про розширення площі квартири. Для задоволення всіх вимог ви можете самостійно вибрати конструкцію склопакетів. На ваш розсуд одинарні або подвійні склопакети, профілі KBE, REHAU, VEKA.

Засклення балконів є важливим заходом. Правильно підібраний тип скління дозволить перетворити балкон, зробивши його затребуваним приміщенням. Визначтеся зі своїми вимогами і замовте засклення балкона вже сьогодні!

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Step ламінат
  Step ламінат

  кутові ванни
  Сучасні кутові ванни та унітази

  ремонт квартири
  З чого почати ремонт квартири?