Захистити будинок від вологи

Захистити сучасний будинок від вологи можна самостійно. Сьогодні ми розповімо про те, як це зробити ефективно і без особливих зусиль з вашого боку.

Щоб впевнено говорити, що ваш будинок – це ваша фортеця, необхідно якісно виконати гідроізоляцію. За допомогою спеціальних будівельних матеріалів ви зможете забезпечити надійний захист свого житла.

Необхідно пам’ятати, що волога може надходити в приміщення з кількох джерел. У першу чергу, це зовнішня волога, тобто дощ, сніг, град, а також внутрішня волога (теча трубопроводу або конденсат). Тим не менш, будь-яка волога, незалежно від її походження, має потужну руйнуючу дію.

Виходить, що при контакті з водою опалювальне обладнання, будівельні матеріали та меблі втрачають свою міцність і якісні характеристики. Волога представляє велику небезпеку для металоконструкцій. Вона спричинює іржу на поверхні металевих конструкцій. Якщо волога знаходиться всередині цегли, на дереві чи бетоні, то вона стане причиною утворення всіляких біологічних пошкоджень: грибка, цвілі, бактерій.

Якщо купити ванну можна в один момент, то з гідроізоляцією буде дещо складніше. При замерзанні вода розширюється приблизно на 9%, тому здатна вивести з ладу безліч конструкцій. Хоча різноманітність гідроізоляційних матеріалів сьогодні дуже велика, універсального все ще не існує.

Купуючи душові кабіни, загляньте у відділ, де представлені матеріали для гідроізоляції. Щоб захистити опалювальне обладнання, краще всього використовувати ізолюючі матеріали. Вони можуть мати форму жорсткого листа або бути штукатурку. Крім того, ізолюючий матеріал буває фарбувальним, шпаклювальним, глиняним. Іноді буває важко розмежувати ці поняття, але принцип ізоляції з їх допомогою приблизно однаковий. Покриття наноситься на конструкцію, обволікаючи її плівкою, і через такий захист волога і бруд вже не проникає.

Перед тим, як сантехніка буде куплена, зробіть гідроізоляцію. Варто пам’ятати, що така ізоляція здатна запобігти тільки проникненню вологи, а от від руйнування вже не врятує.

Проникаюча гідроізоляція відрізняється тим, що здатна врятувати конструкцію від корозії, адже вона проникає в структуру матеріалу. Найчастіше проникаючу гідроізоляцію використовують для покриття каменю, бетону і цегли, а для деревини її використовувати не можна. Така гідроізоляція має вкраплення цементу, який і схоплюється з частками матеріалу, на який наноситься. Проникаюча гідроізоляція самостійно відновлюється, якщо на поверхні з’являються тріщини та інші ушкодження.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • натяжні стелі
  Унікальність натяжних стель

  стеля
  Що краще – гіпсокартон чи натяжна стеля?

  random image
  Пробкова підлога - екологічно і практично