З чого почати ремонт квартири?

ремонт квартириЯкщо квартира досить таки не нова, і ремонт у ній не проводився довгі роки, то в цьому випадку може допомогти тільки капітальний ремонт, який досить часто багато людей і замовляють. Він допоможе повернути квартирі колишню красу, зробити житло комфортним місцем, де буде не тільки приємно знаходитися, проживати, але й працювати.

Багатьох людей, які вперше зустрічаються з проблемою ремонту, цікавить питання: з чого почати ? Якщо мова йде про капітальний ремонт, то в даному випадку першим кроком має бути розробка дизайну. Якщо це зроблено, з’явиться деяка ясність щодо того, як буде здійснюватися ремонт приміщень. Після того, коли проведено даний етап, досить часто виникає необхідність у проведенні робіт з перепланування.

Коли проводиться ремонт з переплануванням, відповідь на питання «З чого почати ремонт квартири?» цілком очевидна – звичайно, з перепланування. Необхідно зауважити, що роботи з перепланування – це комплекс робіт, які виконуються в процесі проведення капітального ремонту приміщення або при євроремонті. Потреба у ремонті з переплануванням є в тому випадку, якщо ви бажаєте, щоб ваша квартира придбала зовсім інший дизайн, змінила свій просторовий устрій, стала більш функціональною. У ряді випадків для того, щоб реалізувати всі побажання замовника, може знадобитися придбання додаткової житлоплощі, якщо наявної недостатньо. Робити вибір на користь такого варіанту ремонту варто лише в тому випадку, якщо ви хочете об’єднати вже наявні кімнати між собою, змінити їх розташування, створити в наявних приміщеннях додаткові зони для роботи або відпочинку.

Якщо ви все-таки вибрали ремонт з переплануванням, то відповідь на питання «З чого почати ремонт квартири?» буде звучати так – з дозволу, отриманого в офіційних органах. Саме туди вам доведеться звернутися для того, щоб отримати дозвіл на проведення у вашому житлі перепланування. Якщо ви уклали договір на ремонт з будівельною фірмою, то з приводу отримання дозволу вам можна не хвилюватися, оскільки зазвичай всі турботи по одержанню цього документа фірма бере на себе. Необхідність у цьому документі обумовлена ​​тим, що він допомагає уникнути порушень будівельних норм в ході робіт з ремонту квартири. Тому активні ремонтні роботи починаються одразу після того, як даний документ отриманий.

Сам процес ремонту починається з етапу перепланування, в ході якого відбувається розробка і подальше затвердження проекту із замовником, а потім він узгоджується з відповідними органами. Після того, як документ погоджений, виконуються роботи з демонтажу наявних конструкцій, а також обробки в приміщенні. Потім проводяться роботи спрямовані на улаштування простору, в ході яких виконується зведення необхідних ніш, стін і огорож. Ремонт з переплануванням неможливий без вирівнювання стін і їх подальшого тинькування (оштукатурювання). Після закінчення даного виду робіт виконуються роботи з влаштування теплих підлог, проводиться монтаж розеток, а також вимикачів. Далі замінюється електропроводка в приміщенні, організовуються точки доступу до ТБ і Інтернету. Завершальною стадією при ремонті є проведення систем водопостачання і каналізації.

Окремо хочеться відзначити, що при ремонті з переплануванням в обов’язковому порядку повинно проводитися складання проекту. Такий підхід, при проведенні даного виду ремонту, дозволяє забезпечити якісний ремонт в приміщенні.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • утеплення стін
  Самостійне утеплення стін квартир і будинків

  ремонт квартири
  Другий етап ремонту

  Сантехніка
  Сантехніка і ви: хто кого?