З чого почати капітальний ремонт квартири?

ремонт квартирКапітальний ремонт – це подія глобального характеру схожа за масштабністю зі стихійним лихом.

І хоча в даному заході і немає нічого приємного, все таки краще буде, якщо ремонт охоплює всі комунікації: інтер’єр, внутрішню і зовнішню обробку будівлі, дах, вікна і все інше. Якщо дозволяють кошти, можна замовити в спеціалізованій компанії так званий елітний ремонт квартири, що допускає не тільки заміну комунікацій, але і більш якісну обробку видимої і невидимої частини інтер’єру.

Після такого ремонту ви зможете жити спокійно кілька десятиліть. І навпаки, якщо ви зробите капітальний ремонт чогось одного, випустивши з уваги інше, це може спричинити неприємні наслідки. Наприклад, може текти трубопровід, перегоріти проводка або осипатися штукатурка.

Тому, якщо у вас є кошти, потрібно замінити все старе, а якщо замінювати не потрібно – обробити, декорувати так, щоб максимально продовжити термін служби. І ось нарешті ви, не зважаючи на поради знавців і залякування скептиків, наважилися зайнятися ремонтом самі! З чого почати найкраще?

Якщо ви власник квартири в багатоповерховому будинку, при наявності відповідного дозволу, ви можете встановити автономну систему опалення, що погодьтеся має дуже велику перевагу. Потім йде проводка, водопровід, каналізація.

Все це необхідно міняти, особливо в старих будинках, якщо ж це новобудова – треба обов’язково перевірити все за допомогою перевантажень. Адже всі чудово розуміють, що те що продається робиться за принципом мінімум витрат і максимум прибутку. Принцип капітального ремонту приватного будинку такий же, тільки обсяг робіт більший в кілька разів.

При заміні комунікацій обов’язково знадобиться довбати стіни, свердлити їх, монтувати опалення, тому такі роботи проводять у першу чергу, щоб не пошкодити меблі або настелену підлогу.

Такі роботи вимагають максимальної зосередженості, адже, переробляючи огріхи після ремонту, можна зіпсувати те що тільки оновили, і отримати додаткові витрати. Перевіривши комунікаційні системи на предмет функціональності й усунувши недоліки, якщо такі є, можна зайнятися будівельними роботами. А це досить таки великий об’єм робіт.

Обстежуємо дах, стельові перекриття. Найкраще для даху використовувати сучасні матеріали, які мають довгий термін експлуатації. При необхідності міняємо дерево на більш легкі, міцні та довговічні синтетичні матеріали, які використовують для виготовлення віконних рам, дверних коробок і інших елементів.

Для монтування вікон і дверей попередньо необхідно провести чорнову роботу з вирівнювання поверхонь стін, стель, підлоги. Стики і кути повинні бути ідеально рівними, щоб не було перекосів при установці. Тепер наше приміщення готове для обробки. Спочатку займаємося стелями: шпаклюємо, білимо, фарбуємо або клеїмо шпалери, плитку.

При наявності коштів можна встановити сучасні натяжні стелі. Їх різноманіття приведе в захват найвишуканіший смак. Під дизайн стелі вибирається і стелиться підлога. Тим більше що вибір підлогового покриття дуже великий. Найпоширенішим вважається ламінат: він міцний, довговічний і багатофункціональний.

Потім на черзі обклеювання стін шпалерами. За допомогою шпалер можна компенсувати невідповідність фактури інших елементів інтер’єру, якщо такі є. Адже про такий чудовий вибір шпалер можна тільки мріяти. І сучасні виробники здійснили ці мрії, надавши для споживачів всю гаму фарб, яку тільки можна уявити. Обклеївши шпалерами стіни ви практично підводите риску.

На цьому ваш ремонт закінчений. Звичайно, даючи пораду вам про ті чи інші умови, або про черговість проведення ремонту, ми висловлюємо лише свою думку, ви вільні чинити по своєму, але вважаємо – всі погодяться з тим, що на час ремонту родині краще переїхати до родичів. Якщо такої можливості немає, то починайте ремонт із найвіддаленішої кімнати, поступово просуваючись до кухні.

Тепер коли ремонт закінчений і ви можете зітхнути вільно, дайте собі розслабитися і займіться декором. Виберіть штори і тюль, покривала і пледи, і всякі милі дрібнички, які додадуть вашому дому затишок та індивідуальність.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника

  перепланування квартири
  ПЕРЕПЛАНУВАННЯ КВАРТИРИ: киянам дозволять руйнувати стіни в квартирах

  підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття