Якісний ламінат – корковий

ламінат корковийЕпоха паркетних підлог і лінолеуму пройшла – на зміну їм прийшов високотехнологічний та якісний ламінат: спресована ДСП, в деяких випадках ДВП, панель з декількома паперовими шарами, які просочені смолами меламінів. Кількість меламіну визначає якість цього матеріалу. Верхній шар – захист від вологи, сонця, зносу. За своєю декоративною характеристикою ламінат може бути різноманітним, оскільки під шаром ламінованої плівки знаходиться папір з імітацією будь-якої фактури і матеріалу. Третій, основний шар, призначений для міцності і виконаний з ДВП або ДСП. Останній шар водонепроникний, він виконує захисну функцію від деформацій всього матеріалу. Товщина ламінату варіюється від 6 до 12 мм.

Характеристики якісного коркового ламінату

Весь наявний асортимент ламінату проходить європейське тестування по 18 різним категоріям. Винятком не є і корковий ламінат – багатошарова конструкція, виконана з натурального коркового агломерату. Головним тестом вважається «Табер-тест», принцип виконання якого зводиться до обертання шліфувального круга на поверхні ламінату, який тестується. За кількістю оборотів до повного стирання верхнього шару визначають якість матеріалу. По експлуатації ламінат поділяється на 2 категорії – комерційне та домашнє використання. Деякі компанії надають довічну гарантію на свою продукцію. До них відноситься Alloc. До комерційного застосування відноситься ламінат 31, 32, 33 класів, до домашнього – 21, 22, 23 класів.

Плюсові показники коркового ламінату і його можливі мінуси

Розглянемо більш детально позитивні сторони коркового ламінату:

1) прекрасна звукоізоляція при переміщенні по кімнатах або між поверхами будівлі;

2) амортизація та прийняття початкової форми;

3) екологічність, краса і довговічність, антистатичність, а також володіння бактерицидними властивостями;

4) стійкість до побутової хімії;

5) високий опір до ковзання;

6) збереження мікроклімату приміщення;

Професіонали в сфері коркового покриття чітко продумали із створенням аналога паркетної дошки: з «корковим шпоном» можна отримати найбільш комфортну і одночасно з цим натуральну підлогу, а система Uniclic дасть швидку і якісну не клейову укладку. Купити такий ламінат можна недорого, але можете зіткнутися з деякими проблемами (на жаль, ніщо не може бути ідеальним). До нечисленних мінусів коркового ламінату відноситься резонування шуму, коли на підлогу щось падає; а також те, що миття повинно супроводжуватися невеликою кількістю води і спеціальними засобами для догляду за ламінатом.

Дизайнерами популярних брендів розроблені сотні колірних і фактурних рішень. Це і кераміка, і імітація каменю, і дерева різних порід. У колекціях зустрічаються декори Венге, Горіха Балі, Вільхи Бургундії, Мербау двосмугового і багато інших . Цілком можливо купити ламінат недорого, якщо не орієнтуватися на цінову політику розкручених марок. Однак лідерами в цій сфері завжди залишаться виробники, що дають гарантію не менше 20 років, а не ті, які впевнені в довічній експлуатації свого матеріалу. Як мовиться, скупий платить двічі, оскільки, раз придбавши якісний ламінат, через 3-5 років ви будете позбавлені від необхідності заміняти вже зношений дешевий варіант.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт квартири
  Ремонт квартири або будинку

  ремонт квартир
  Як розпочати бізнес з ремонту квартир?

  Пластикові вікна
  Вікна Rehau - переваги і недоліки