Як вибрати вхідні двері для надійного захисту будинку?

як вибрати вхідні дверіЯкщо Ви вирішили поставити собі металеві двері, то віднестися до установки потрібно дуже серйозно. Адже Ви збираєтеся, в першу чергу забезпечити захист будинку. Щоб визначитися з ціною, спочатку на дозвіллі порахуйте вартість всього, що знаходиться в квартирі. Можливо вам підійдуть дешеві металеві вхідні двері. Але якщо вартість інтер’єру вашого вогнища складає кругленьку суму, то металевими дверима Вам не обійтися. У цьому разі не піддавайтеся на рекламні трюки різних дверних-віконних фірм, яких зараз “греблю гати”. Не довіряйте кричущим заявам дверних фірм, що їх двері “найкращі і найнадійніші”.

Як же недосвідченому обивателеві визначити якість дверей? ? Адже для цього необхідні певні знання. Виявляється, щоб визначити якість дверей, необов’язково бути “профі” з 40-річним стажем. Достатньо знати деякі параметри, за якими визначається необхідні Вам двері. Отже, по-перше Вам потрібно знати, що всі двері діляться на п’ять груп. Перша група – включає матеріали, які витримують ураження холодної зброї (ножі, клинки, сокири) і мисливської зброї (дріб, картеч). Друга група – двері з матеріалу, який витримує вплив вогнепальної зброї калібру 9 міліметрів (наприклад, пістолет-кулемет “УЗД” або пістолет Макарова). Третя група – матеріал, який захищає від дії стрілецької зброї калібру 7,62 міліметра (гвинтівка, пістолет “ТТ”). Четверта група – двері, виготовлені з матеріалу, який захищає від пострілів помпових рушниць і мисливських карабінів. І, нарешті, п’ята група – включає матеріали, що протистоять пострілам з автомата Калашникова і подібних йому систем.

Виходячи з цієї класифікації, зупиніть свій вибір на тій групі, яка вимагається саме Вам. Тільки після цього Ви можете вибирати двері. Шукаючи відповідь на запитання “Як вибрати двері?“, потрібно враховувати, що товщина металу – це ще не все. Тут важливу роль відіграє марка сталі. Адже 5 мм сталі і 10 см пінопласту – не одне і те ж. Тому, при перевірці дверей обов’язково необхідно перевірити сертифікат, в якому має бути вказана група захисту.

В даному випадку, наприклад, французька поліція рекомендує ретельно вивчити двері на стійкість до злому, яка залежить від трьох факторів:

 1. Матеріал дверей;
 2. Механізм одвірка;
 3. Надійність і міцність замків і запорів.

Вибирати двері, звичайно, потрібно по найвищим вимогам в усіх факторах.

У продажі є такі моделі дверей, які оснащуються двома замками, один з яких є сейфовим. Такі двері зазвичай оснащуються великою кількістю ригелів, спрямованих у різні сторони, і кнопкою, яка закриває двері зовні. Вибити такі двері ударом ноги або плеча неможливо. Відмичкою така двері відкриваються дуже складно.

Металеві двері треба ставити або всередині (при дводверному варіанті) або маскувати її зовні деревом або пластиком, щоб не привертати квартирних злодіїв. Але в даний час металеві двері перестали бути рідкістю. Виготовлення металевих дверей в Україні дозволило мінімізувати їх вартість та зробило їх максимально доступними для покупців.

Зовнішні двері (при дводверному варіанті) повинні відкриватися тільки назовні, щоб їх складно було вибити. Двері при цьому найкраще “втопити” в дверний отвір, щоб унеможливити використання лому.

Замість других дверей в квартирі можна встановити гратчасті двері, а зовнішні двері підключити до охоронної сигналізації. У цьому випадку, поки злодії будуть возитися із замком решітки або других дверей, прибуде наряд міліції.

Дуже часті випадки, коли злодій проникає в квартиру через вікно, а йде через двері. Для захисту від таких “випадків” найкраще на двері поставити замок, що відкривається з обох сторін тільки ключем, а на вікна поставити датчики охоронної сигналізації. І на закінчення хотілося б сказати, що жодні двері не дають стовідсоткового захисту від злому, вони лише ускладнюють проникнення. Тому для захисту своєї “фортеці” найкраще застосовувати комплекс заходів. І нехай буде з Вами абсолютний спокій за ваше вогнище!

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • флізелінові шпалери
  Порядок забарвлення флізелінових шпалер

  Стільниці
  Стільниці зі штучного каменю

  ремонт квартири
  Як зробити якісний ремонт квартири?