Як правильно вибрати міжкімнатні двері?

Двері завжди були чимось більшим, ніж засіб для поділу простору в будинку. Ми вибираємо , як яскраву деталь інтер’єру, як спосіб проявити свою індивідуальність у дизайні. Тому часом поставити виявляється легше, ніж вибрати їх.

Вибір може бути продиктований різними факторами. Mіжкімнатні двері і фурнітура повинні відповідати стилістичним забарвленням приміщення, підходити до інтер’єру і тут можна звернутися за порадою до професійного дизайнера або покластися на власне відчуття смаку. Але для того, щоб двері міжкімнатні надовго зберегли привабливий зовнішній вигляд, були зручні у використанні і не вимагали ремонту, необхідно знати їх види і враховувати особливості приміщення, в якому двері будуть встановлені.

Вартість виробу багато в чому залежить від матеріалу, з якого двері виготовлені. Існує безліч типів міжкімнатних дверей. Найдорожчі і якісні двері з твердих листяних порід: червоного дерева, дуба, бука, клена. Такі міжкімнатні двері не змінюють своїх розмірів, тому не тільки красиві, але й довговічні.

Дешевші двері з хвойних порід, наприклад сосни. Але такі двері небажано встановлювати в місцях з підвищеною вологістю (ванних кімнатах, лазнях, туалетах) вони можуть розсихатися. Крім того, сосна відноситься до м’яких порід і легко пошкоджується від ударів. Економічний варіант дверей з використанням деревних компонентів (стружок, фанери тощо). Міжкімнатні двері та коробки з цих матеріалів повинні бути бездоганної якості, якщо вони виготовлені без дотримання технологій, із застосуванням дешевого клею, такі двері можуть бути не тільки недовговічні, але і шкідливі для здоров’я.

Існують різні за типом конструкції міжкімнатні двері. Огляд видів дверей на сайтах компаній, що займаються їх виробництвом і продажем, допоможе зробити правильний вибір. Класичний тип міжкімнатних дверей фільончастих. Він являє собою раму і вставлені в неї фільонки, тонкі щитки на каркасі. З’єднання може бути безклєєвим і, навіть, при розсиханні елементів двері не змінюють форму за рахунок особливої конструкції. Щитові двері мають гладку поверхню. Різним може бути їх заповнення – фанера, дерев’яні рейки, ДСП. Оптимальним вибором для використання в житлових приміщеннях вважаються двері з заповненням у формі сот – вони легкі та міцні.

Необхідно визначитися і з типом відкривання дверей. Найчастіше використовуються орні (одностулкові і двостулкові), а також бувають розсувні і доладні двері.

Установка дверей вимагає дотримання інструкцій. Проріз міжкімнатних дверей необхідно точно виміряти ще до покупки – це допоможе уникнути проблем при установці. Щоб правильно вибрати розмір міжкімнатних дверей, замірами визначають габарити місця, де двері будуть встановлені.

Незалежно від того, якого типу двері Ви вибрали, всі роботи по її монтажу краще довірити професіоналам. Замовляючи міжкімнатні двері під ключ, Ви не тільки економите свій час, але й отримуєте гарантію того, що в разі неправильного встановлення буде проведено ремонт.

Міжкімнатні двері в С-Пб – важливий елемент декору. Підібрані відповідно до загального стильового рішення будинку, міжкімнатні двері здатні стати яскравим виразним засобом дизайну.

У створенні правильної атмосфери важливо все: і колір, і фактура матеріалу, і стиль, в якому виконані двері, і особливості обробки. Залежно від загальної тональності приміщення різними мають бути і міжкімнатні двері. Світлі відтінки гармонійно виглядають в просторих приміщеннях, з мінімальною кількістю декоративних деталей. Вони ідеально доповнять інтер’єр в класичному стилі і гармонійно впишуться в більш авангардні рішення дизайну.

Міжкімнатні двері білих тонів допоможуть створити відчуття легкості, свободи. Вони візуально розширюють простір, тому будуть ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Міжкімнатні та вхідні двері білого кольору – це ідеальне рішення для інтер’єрів з яскраво вираженим смисловим центром. У цьому випадку завдання дизайнера зосередити погляди на головній деталі інтер’єру, зробити його акцентом приміщення. Світлі двері не відвернуть уваги і стануть гармонійним фоном.

Хороша сполучуваність світлих відтінків з будь-якими стилями робить фаворитами саме такі двері. Білий – класика жанру для дверей на кухні та у ванній. Універсальність цього кольору дозволяє використовувати білі двері в самих різних приміщеннях.

У класичних інтер’єрах особливо ефектно виглядають відтінки натурального дерева цінних порід, які використовуються для обробки меблів і міжкімнатних дверей. Золотий дуб, червоне дерево, бук, граб, деревина цих сортів має насичений глибокий відтінок і оригінальний малюнок. Міжкімнатні двері, виконані з цих матеріалів, гармонійно виглядають у вишуканих інтер’єрах.

Залежно від дизайнерського рішення, міжкімнатні двері з твердих порід деревини можуть бути виконані як в класичному стилі, так і в стилі модерн. Багата колірна палітра дозволяє підібрати відтінок, ідеально гармонує з основною обробкою інтер’єру. Досвідчені дизайнери рекомендують підбирати матеріал міжкімнатних дверей, що поєднується з кольором інший дерев’яних меблів. Але деколи оригінального, свіжого ефекту можна добитися, граючи на колірних контрастах.

Міжкімнатні двері темних, насичених відтінків ідеально доповнюють розкішні інтер’єри в стилі бароко. У цьому випадку особливого увагу вимагає поєднання кожного елементу інтер’єру як за кольором, так і по декоративних елементах.

Сучасний підхід до дизайну інтер’єру дозволяє поєднувати різні стилі та колір, дає простір фантазії і надає широкий вибір варіантам вибору міжкімнатних дверей в залежності від Ваших індивідуальних переваг.

Ми всі мріємо про затишну, теплу атмосферу в нашому домі. Тому кожну деталь інтер’єру намагаємося підібрати ретельно, виходячи з власних уявлень про комфорт і естетичність.

Дерев’яні міжкімнатні двері – дубові, хвойні, з горіха – це класичне загальноприйняте виконання настільки важливої частини інтер’єру. Грамотно і красиво виготовлені вони покликані не тільки зручно розмежовувати міжкімнатний простір, але й дарувати нам радість тиші, спокою в єднанні з частинками живої природи.

Не один, навіть самий сучасний матеріал, не здатний дати того, що ми отримуємо, встановлюючи в нашому житлі міжкімнатні двері з дерева. Неповторний тонкий аромат натуральної деревини, прекрасний чарівний зовнішній вигляд. Хіба це можна порівняти з холодним блиском металу або безжиттєвістю пластику!

Наша країна завжди славилася багатством лісів. Тому міжкімнатні двері з масиву в Росії є найбільш поширеним варіантом. Ринок рясніє різноманітними пропозиціями. Як знайти найбільш вигідний і безпечний варіант співпраці? Довіряйте компаніям, які тільки добре себе зарекомендували, що мають шановане ім’я та багаторічний досвід.

Це надзвичайно екологічно. Чиста, красива, безпечна деревина сосни не може залишати когось байдужим. До того ж, ми не завдаємо шкоди природі, уникаючи використання рідкісних і найцінніших порід. У той час, як в гонитві за екзотикою з кожним роком зростає кількість зникаючих видів деревини.

Прийнятність наших цін багато в чому обумовлено широкою поширеністю хвойних порід на території Російської Федерації.

Що може бути красивіше, ніж сосновий бір? Що може бути приємніше свіжого запаху смоли! Ми даруємо Вам можливість привнести в свій будинок неповторну атмосферу хвойного лісу. Довговічні міжкімнатні двері з масиву сосни будуть радувати Вас і Вашу родину.

 

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт

  random image
  Натяжні стелі

  утеплення стін
  Самостійне утеплення стін квартир і будинків