Як перетворити будинок у безпечну фортецю?

– кращий спосіб зробити ваш будинок справжнісінькою фортецею, яка може встояти проти зломщиків, холоду, сторонніх звуків і, навіть, пожежі. Але фортеці теж бувають різні: є більш уразливі, є абсолютно неприступні. Так само і двері мають різні рівні захисту.

Перший рівень міцності – економ-клас. Такі двері навряд чи зможуть стати для вас гарантом безпеки, але зате вони недорогі і можуть підійти для приміщень, де вже є більш надійні двері, або використовуватися як тимчасовий варіант для подальшої заміни.

Наступний рівень – двері медіум-класу. Тут також все просто: металеві двері , звуко- і теплоізолюючі. Рівень захисту, безумовно, вищий, ніж двері економ-класу. Для створення ізоляції використовуються утеплювачі та ущільнювачі. Вартість таких дверей трохи вища, але і можливості обробки і дизайну значно ширші.

Елітні сталеві двері – вже набагато ближчі до рівня «фортеці»: вони оснащені протизнімними механізмами, стійкими до механічних ушкоджень каркасами, великою кількістю складних замків. Для виробництва вхідних дверей такої якості використовуються найбільш надійні матеріали, а також пропонується безліч варіантів оздоблення та дизайну. Як найбільш поширені обробні матеріали використовують штучну шкіру або просто фарбу. Але, загалом, облицювання може бути дуже різноманітним, і найбільш солідно виглядають дерев’яні панелі – як з дерев’яного шпону, так і з коштовних порід, наприклад, червоного дерева, дуба, горіха. Найкращим варіантом вважаються двері з панелями МДФ: вони не тільки не гірше дверей з масивом натурального дерева, але навіть перевершують їх по деяких параметрах. Коштують вони менше, ніж цілісні дерев’яні панелі, при цьому їх довговічність забезпечується спеціальним лаковим покриттям. Крім того, різноманітність відтінків і фактур дозволяє підібрати такі двері до будь-якого інтер’єру або фасаду. Захищають елітні двері, звичайно, більш ефективно, але і коштують вони значно більше.

І, нарешті, двері, здатні зробити ваше життя в будинку або квартирі безпечним і спокійним – броньовані металеві двері. При їх виготовленні використовують останні технологічні розробки в сфері захисту, найякісніші матеріали для дверної коробки, особливі взломостійкі замки. Безумовно, за такий рівень потрібно платити, але натомість ви отримаєте відчуття захищеності і повної невразливості вашій фортеці.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?

  Пластикові вікна
  Пластикові вікна

  Монтаж проводки
  Монтаж проводки