Як дешево зробити ремонт під’їзду?

ремонт під'їздуНадія, що комунальники зроблять своєчасний і якісний ремонт практично ніколи не виконується. У нормативні 5 років жодне ЖКГ не вкладається. Та й виконаний ремонт залишає бажати кращого. Альтернативний варіант – скинутися мешканцям і найняти будівельну бригаду. У цьому відношенні ЖБК і ТСЖ легше, вони мають якісь запаси засобів.

Ось старший під’їзду нарешті зібрав з мешканців гроші. Хочеться зробити ремонт дешево і сердито. Основні статті витрат – це закупівля матеріалів та оплата праці ремонтників. Ремонт починається зі стелі. Найдешевший і практичний варіант – побілка. На всю стелю піде не більше двох пачок вапна.

Далі – підлога. Найкраще покриття підлоги у під’їздах – це гранітна крихта або плитка. Хоч і коштує вона дорожче, але зате практична та вічна, витримує будь-який тягар. Керамограніт для вулиці трохи дешевший, але він менш міцний і з часом кришиться. Кахельна підлога через рік вже вся потріскається, окремі плитки будуть випадати.

Щоб не робити щороку ремонт під’їзду, бажано поставити домофон з установкою залізних вхідних дверей. Вони не тільки захистять від небажаних відвідувачів, але надовго збережуть чистоту і порядок у під’їзді. Звичайно, це вимагає додаткових витрат, зате не треба робити ремонту вхідних дверей.

Фарбування стін переважніше роблять Тіккурілою, виходячи з санітарних і екологічних міркувань. Вони найбільш безпечні і довговічні. Перила і сходові прольоти можна пофарбувати автомобільною фарбою матових відтінків. Освітлення під’їздів можна зробити як звичайними плафонами, так і софітами. Різниця в ціні буде невелика, так як в прольотах досить неяскраве чергове освітлення.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • будматеріали
  Де купити будматеріали необхідні для ремонту вашої квартири?

  ремонт квартири
  Другий етап ремонту

  Євроремонт квартир
  Євроремонт квартир під ключ