Виготовлення елітних міжкімнатних дверей

Незважаючи на широке поширення в сучасних інтер’єрах вільного (відкритого) планування, , як і раніше є в кожній квартирі. Без них не обійтися в спальні, кабінеті, дитячій та ванній кімнаті. І хоча основна функція у дверей виключно утилітарна, сучасні двері, безсумнівно, представляють і естетичну цінність. Їх форма і колір повинні знаходитися в поєднанні з підлоговим покриттям, вікнами і меблями, сприяти створенню затишної і комфортної обстановки.

Законодавцями дверної моди здавна вважаються італійські і німецькі компанії. Однак і багато наших виробників в останні роки налагодили випуск елітних дверей, які за якістю абсолютно не поступаються імпортним, зате виграють у них відносно ціни.

Виробництво міжкімнатних дверей здійснюється на сучасній фабриці, оснащеній найсучаснішим обладнанням. Роботи ведуться з урахуванням найдосконаліших технологій. В якості вихідної сировини для виробництва дерев’яних елітних дверей береться високоякісна екологічно чиста деревина – дуб, бук, модрина, сосна або інші породи. Сировина проходить строгий відбір відповідно до строгих стандартів. Кожна порода дерева має свій малюнок, відтінок, кожна порода обробляється по-своєму в залежності від текстури та індивідуальних особливостей. У процесі сушіння в італійських сушильних камерах досягаються такі властивості деревини, як ніби вона сушилася в природних умовах протягом багатьох років. Тут дуже важливим є все: і температура, і тиск, і час обробки. Такий ретельний процес обробки служить гарантією того, що природна краса дерева збережеться, і експлуатаційні властивості готових виробів будуть на висоті.

Ексклюзивні міжкімнатні двері на замовлення, – це моделі, виконані за індивідуальними дизайн-проектом відповідно до побажань покупця. До достоїнств таких дверей можна віднести точність вимірів і індивідуальний підхід до замовника. У розрахунок обов’язково береться планування і інтер’єр приміщення, куди вони будуть ставитися. Для прикраси дверей дуже поширена обробка шпоном рідкісних порід деревини. Тонувати двері можна в будь-які кольори, підбираючи сполучуваність з меблями, паркетом, ламінатом або іншими деталями інтер’єру. Виготовлення дверей ексклюзивних моделей дуже часто поєднується з такими елементами декору, як скло, барельєфом й гравіруванням, різними декоративними вставками, врізними або накладними. Дуже популярні в останні роки вітражі, які особливо часто замовляють в арочних дверях. У серйозного виробника є великий запас аксесуарів: петель, ручок, замків. Правильно підібрані, вони підтримають обраний стиль, допоможуть створити атмосферу комфорту і розкоші.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • натяжні стелі
  Унікальність натяжних стель

  Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  Монтаж проводки
  Монтаж проводки