Вибираємо вхідні двері

металеві вхідні дверіЯк правильно вибрати вхідні двері, і що для цього необхідно знати? Насправді основний матеріал для вивчення не великий, але це допоможе вам не помилитися з вибором необхідної двері саме для вас, причому неважливо – це двері з Йошкар-Оли або Ставрополя.

Для початку потрібно чітко собі уявляти, що вхідні двері являє собою конструкцію з металевого профілю із залізною коробкою. Вони можуть бути цільно гнуті або зварні. Полотно дверей це цільний лист металу товщиною 2 – 3 міліметри. У нутрії двері розміщені П-подібні профілі надають конструкції додаткову жорсткість.

А так само хороші двері не повинна бути порожнистими, в нутрії розміщуються такі наповнювачі як мінеральна вата, пропілен або інші матеріали які володію теплоізоляційними властивостями. Сучасні двері можуть комплектуватися протівосьемних штирями, які при дозволяють залишитися двері на місці, навіть якщо петлі дверей, наприклад, розпиляні зловмисником.

І все ж на чому кріпиться таке важке полотно дверей? Сьогодні виробник може нам запропонувати широкий спектр петель для кріплення полотна дверей, найчастіше це металеві петлі з регульованими підшипниками (внутрішні та зовнішні).

Питання звукоізоляції вирішується за допомогою числа і якості контурів ущільнення, розміщених по периметру дверного полотна і дверної коробки. Так само надійні двері, безумовно, повинна включати в себе не один замок обов’язково замкову групу, краще якщо додатковий другий замок, наприклад циліндровий має якості сейф замку, тобто замикає двері з трьох сторін.

Ну і не дивлячись на закономірність того, що чим більшими взломомтойкімі якостями володіє двері, тим вона природно дорожче, не завжди ціна зростає з якістю двері. Адже складові ціни, це і виробник, і покриття, і внутрішнє наповнення і т, д. Так що враховуючи все написане, вибір за вами!

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Емаль
  Емаль

  Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?

  як вибрати вхідні двері
  Як вибрати вхідні двері для надійного захисту будинку?