Вибираємо металеві вхідні двері в квартиру

Чи можна сказати хоч щось про господарів квартири, дивлячись тільки на закриті ? Напевно, так. Деяким людям двері можуть «сказати» навіть про характер власника. Звичайні двері можуть у буквальному сенсі змінити інтер’єр під ваш смак. Але як же вибрати сталеві двері правильно?

Існують деякі критерії, якими керуються при виборі цієї необхідної деталі квартири.

По-перше, металеві вхідні двері повинні забезпечувати захист. Захищати двері повинні не тільки від фізичної сили (міцність), але і бути протипожежними, куленепробивними, захищати від «інтелектуального злому» (складність замків). Встановлюють вхідні двері також з засобами спостереження (вічко, відеосистеми, аудіосистеми).

По-друге, сталеві двері повинні захищати від зовнішнього середовища. Мається на увазі виконання звуко-і теплоізоляційних дій.

По-третє, якщо сталеві двері з дерев’яними накладками, то накладки повинні бути виготовлені з масиву. Масив – це елементи дверного полотна, виготовлені методом суцільного наповнення натуральною деревиною. Зазвичай такі сталеві двері декорують кованими гратами, з малюнком під віконні решітки.

Розглянемо які ж на сьогодні є типи металевих вхідних дверей.

 1. Дерматин – недорогі, якщо встановити якісний замок, будуть ефективним захистом для вашого будинку від грабіжників. Рекомендується встановлювати даний тип дверей в квартирах, де на поверхах встановлені додаткові сталеві двері.
 2. Сталеві двері – полотно складається з декількох листів металу (1-2). Порожнину між ними, зазвичай, заповнюють негорючим матеріалом, який в той же час працює і як тепло-і звукоізолятор. Покриття може бути лакофарбове або плівкове.
 3. Броньовані сталеві двері – найміцніші. При покупці потрібно бути уважним, візуально броньовані двері важко відрізнити від простих сталевих дверей.
 4. Металопластикові – в основному їх встановлюють в офісах, магазинах, загалом в цивільних будівлях. Ці двері мають армування з металевого профілю.

Замовляючи двері необхідно знати розміри майбутніх дверей, ознайомитися з гарантійним талоном. Гарантія може розповсюджуватися окремо на замок, і окремо на саму дверну коробку. Встановлюють двері спеціальні бригади за окрему плату (приблизно 8% від вартості дверей). Період установки, як правило, не більше одного дня.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ремонт квартири
  З чого почати ремонт квартири?

  монтаж водопроводу
  Помилки під час монтажу водопроводу

  Як вибрати ванну
  Як вибрати ванну?