Вибір шпалер у дитячу кімнату

вибір шпалер

Як вибрати шпалери в кімнату дитини? Підбір та поклейка шпалер для дитячої кімнати

Вибирати шпалери для дитячої кімнати справа дуже відповідальна, адже ми не просто займаємося обробкою приміщення, а створюємо цілий світ для маленького чоловічка. Перш за все, шпалери в дитячій кімнаті повинна гармоніювати з внутрішнім світом дитини, яка буде в ній жити, розвиватися і творити. Вартість поклейки шпалер , ціна поклейки шпалер і клею – про це не буде йти мова в цій статті.

Тому придивимося до темпераменту і перевагам наших малюків, якщо вони вже в який – те мері визначені. Є дітки, які по натурі спокійні, поступливі, є – активні, діяльні. Відповідно для перших ми спробуємо створити співзвучну з їх темпераментом атмосферу, використовуючи шпалери пастельних тонів, м’яких відтінків. Для других можна використовувати більш яскраві розмальовки, але яскраві не означає агресивні. Також, напевно, у дитини є улюблені герої, персонажі мультфільмів. Наприклад, хлопчики люблять пригоди і швидкість. У багатьох сучасних хлопчаків «в пошані»: Спайдермен, Бетмен, Тачки. Можна помістити ці образи у вигляді яскравого акценту в інтер’єрі, використовуючи техніку аплікації або просто фотошпалери. А, дівчатка, як правило, люблять все як у принцес, тому можна декорувати стіни шпалерами блідо-рожевих тонів, золотистих, створюючи, атмосферу, співзвучну з бальних залом або палацом, але уникаючи помпезності.

Функціональне навантаження шпалер дитячої кімнати

Тепер про функціональну навантаженні дитячої кімнати. Дитяча кімната виступає одночасно в ролі декількох приміщень: це і спальня, і ігрова, і навчальна кімната, і вітальня для прийому друзів. Тому у виборі шпалер враховуємо і цей момент. Деякі вікові орієнтири для обробки шпалерами дитячої кімнати. Поклейка шпалер, ціна матеріалу і роботи – про це не в цій статті.

Шпалери для кімнати дитини віком до 4-х років: краще вибрати неяскраві шпалери пастельних теплих тонів, без великих сюжетних малюнків. Невеликі малюнки: зірочки, квіточки можуть бути використані для обробки бордюрів, невеликих вставок. Занадто строкаті шпалери плюс велика кількість іграшок можуть викликати у дитини відчуття неспокою. Хороший рада, виділіть частину стіни для малювання, для цього прикріпіть великий чистий аркуш паперу прямо на шпалери, і запропонуйте малюкові малювати саме на ньому.

Шпалери для кімнати дитини віком 5-7 років: діткам постарше вже цікаво і доречно шпалери з сюжетом. Шпалери з машинками, літаками – для хлопчиків, шпалери з квітами, ляльками – для дівчаток. Практично всім діткам подобаються шпалери з тваринами або «мультяшками».

І, найголовніше, вибирайте шпалери з любов’ю, підключайте фантазію та уяву, і Вашому малюку обов’язково сподобається, він буде почувати себе затишно в своїй кімнаті.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Акрилова сантехніка - справжня якість

  утеплення стін
  Самостійне утеплення стін квартир і будинків

  міжкімнатні двері
  Основні види міжкімнатних дверей