Вибір насоса побутового призначення

насосКоли приходить час вибрати побутовий насос, очі від розмаїття, представленого на ринку, просто розбігаються.  Як же класифікувати насоси і зрозуміти, який саме найбільше підходить?

Побутові насоси поділяють на три основних види.  Так, для перекачування води з колодязів, свердловин і резервуарів призначені водяні насоси.  Важливо пам’ятати, що вода повинна бути чистою, без піску, трави або інших забруднень.

Якщо вода забруднена яким-небудь дрібним сміттям, то можна використовувати дренажні насоси.  Найбільш часто з їх допомогою здійснюється полив городів у разі забору води з відкритих водойм.  Якщо трапилася біда і з льоху треба відкачати воду, дренажний насос також допоможе.

Для очищення зливних ям, а також дренажних каналів, коли вода дуже забруднена, то використовуються фекальні насоси.  Останні найдорожчі, оскільки мають найбільше функціональних можливостей.

Водяні, дренажні і фекальні насоси також діляться на підтипи – поверхневі й заглибні.  Перші із зазначених можуть подавати воду на висоту до 50 метрів на великі відстані.  Але тільки використовувати їх можна, коли глибина залягання вод невелика, а забір здійснюється з відкритих водойм і неглибоких колодязів.  Плюсом такої техніки є невибагливість в обслуговуванні.

Якщо свердловина або колодязь глибокі, то заглибні насоси підійдуть прекрасно.  Такі прилади можуть подавати воду з глибини до 50 метрів.  Вони ламаються частіше, ніж попередні і вимагають періодичного обслуговування як наслідок герметичного корпусу.  Занурювальні насоси опускають на глибину за допомогою троса, і завжди існує можливість впустити техніку.

Вибирати побутовий насос потрібно, виходячи з потрібних функціональних можливостей і глибини води.

——————–

Если Вам нужны насосы центробежные горизонтальные от Укспар по низким ценам, то посетите сайт ukspar.com.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • як вибрати вхідні двері
  Як вибрати вхідні двері для надійного захисту будинку?

  плитка для підлоги
  Вибір плитки для підлоги

  Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника