Вікна Rehau – переваги і недоліки

Пластикові вікнаВіконні системи концерну Rehau давно стали символом якості і довгого часу служби на ринку металопластикових вікон. Ми вже давали загальні рекомендації з вибору і догляду за металопластиковими вікнами, сьогодні ж поговоримо про переваги вікон найвідомішого виробника.

Профіль Rehau-характеристики.

Замовити якісні вікна можна на цьому сайті . Усі без винятку віконні профілю німецького бренду зарекомендували себе виключно з хорошого боку.

Це і Rehau Standart, зроблені з 60-ти міліметрового профілю та Rehau Professional, з 70-ти міліметрового поліпшеного профілю Euro 70. До речі, цей профіль володіє коефіцієнтом теплопередачі всього 1,3 Вт/м2к, що робить його абсолютним лідером за теплоізоляцірнним характеристикам!

З позитивних якостей Рехау слід ще відзначити такі, як підвищена пожежостійкість, надійний захист від злому і повна відповідність міжнародним екологічним стандартам.

Вікна Rehau – ціна

Часто можна почути, що дані вікна в кілька разів дорожче від інших. Це твердження абсолютно безглуздо. Наприклад, система профілів Rehau Euro-Design 60 не коштуватиме дорожче будь-який інший профільної системи, а на опаленні ви будете суттєво економити багато років.

Недоліки віконних систем Rehau

Недоліків, як таких, у Rehau НІ! Більшість чуток про низьку якість, малому терміні служби або нестійкому кольорі даних вікон викликані несправжнім профілем. Оригінальний профіль має спеціальну плівку для транспортування, торець стулки має відмінну лазерне гравіювання, і на рамі присутній серійний номер, за яким можна визначити місце і дату виготовлення і відвантаження.

Досить часто підміняють не саме профіль, а комплектуючі, а саме: підсилювальні пластини, розширювальні профілю або з’єднувачі конструкцій. Така підміна на дешевші аналоги теж впливає на якість. Відсутність потрібної жорсткості призводить до зниження терміну служби а так само шумо-і теплоізоляційних властивостей всього вікна.

Інституту НДІ Будівельної Фізики РААБН провів дослідження, згідно з якими вікна з профільної системи Рехау можуть експлуатуватися до 60 років (при сезонних пониженнях температури до -40 градусів Цельсія).

Наостанок слід згадати про ще однією відмінною характеристиці оригінальних Rehau – це гладка поверхня з антистатичним ефектом, на якій не накопичуються забруднення, і які легко і просто протирати і утримувати в чистоті.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ламінат корковий
  Якісний ламінат – корковий

  як вибрати вхідні двері
  Як вибрати вхідні двері для надійного захисту будинку?

  плитка для підлоги
  Вибір плитки для підлоги