Утеплювач для теплих підлог

Новий час висуває нові вимоги до всього, що нас оточує. Запити споживачів зростають не тільки по функціональності – важливе значення набуває і зовнішній вигляд виробів. Хоча слід сказати, що, вітчизняний ринок справляється із запитами споживачів, пропонуючи широкий асортимент вітчизняних та імпортних товарів.

Будівельних матеріалів це стосується в тій же мірі, що й інших галузей людської діяльності. При бажанні побудувати будинок або зробити капітальний ремонт квартири, в магазинах можна знайти абсолютно все, від цвяха до бетономішалки.

Продаж піддонів , цементу, цегли, оздоблювальних матеріалів, ручного електроінструменту та іншого розгорнута настільки широко, що іноді буває важко вибрати конкретну річ серед різних пропозицій.

Наприклад, якщо ви бажаєте встановити в квартирі теплу водяну підлогу, то який утеплювач краще вибрати? Без цього необхідного технологічного елемента монтувати систему обігріву вкрай небажано. Вона виявиться менш ефективною внаслідок того, що до 20% тепла буде йти «вниз» крізь плити перекриття, обігріваючи землю або кімнату сусідів, що живуть під вами. Крім того, якщо під вашою кімнатою грунт або підвальне приміщення, то відсутність утеплювача з шаром гідроізоляційного матеріалу призведе до поступового просочування вологи.

На перший погляд, непогано підійшов би пінопласт. Це недорогий матеріал, який легко монтується і володіє чудовими теплозахисними властивостями. Пінопласт випускається різної щільності, неважко підібрати такий, який витримає тиск бетонної стяжки. Але у нього є один суттєвий недолік. Пінопласт при нагріванні виділяє шкідливі для людини речовини, тому його не бажано використовувати в якості ізоляції опалювальних систем.

Наступний варіант – мінеральна вата. На відміну від пінопласту, вона не боїться високих температур. Це дуже гарний матеріал, який часто використовується для зовнішніх теплоізоляційних робіт. Але використання мінвати в системах теплих водяних підлог обмежується через те, що під бетонну стяжку слід класти мінеральний утеплювач із щільністю не нижче 35 кг/м3. А це вже досить дороге задоволення.

Одним з найкращих утеплювачів є коркові матеріали. Вони практично позбавлені недоліків. Міцні, з низьким коефіцієнтом теплопровідності, не бояться вологи, не виділяють шкідливі речовини при нагріванні. Але занадто дорогі, тому, найчастіше корковий утеплювач використовують в тих випадках, коли при монтажі теплої підлоги є обмеження на висоту підняття підлогової поверхні до 30-40 мм.

Звичайно як утеплювач під теплу підлогу використовується екструдований пінополістирол. Він володіє всіма необхідними якостями. Цей матеріал порівняно недорогий, добре захищає від втрат тепла, досить щільний, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Екструдований пінополістирол з напресованим шаром фольги – оптимальний варіант утеплювача при монтажі систем водяних теплих підлог.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника

  стеля
  Монтаж безшовної плитки на стелю

  металеві вхідні двері
  Монтаж вхідних дверей