Установка паркетної дошки

Я дуже поважаю людей, про яких кажуть: «У нього золоті руки!»

До числа таких людей я відношу свого давнього друга Андрія Андрійовича. Завжди заздрив таким людям, оскільки мене не можна назвати майстрм на всі руки. І коли у мене з’являється можливість повчитися чогось у таких людей, то я завжди нею користуюся.

Одного разу, коли в моїй квартирі необхідно було встановити , то я, звичайно ж, звернувся за допомогою до Андрія Андрійовича. Він по-батьківськи погодився мені допомогти, а я був радий перейняти досвід встановлення паркету. Обрана була мною barlinek.

Установка паркету – досить цікава справа. Але це дуже складна процедура, і я довірив цю роботу своєму знайомому тільки тому, що знав, що у нього є в цьому досвід.

А мені випала честь допомагати Андрію Андрійовичу.

Установка паркетної дошки починається з вирівнювання підставки підлоги. Це дуже важливо зробити перед тим, як починати установку паркету. Якщо підлога буде нерівною, то паркет довго не прослужить.

«Тепер необхідно нанести клей на основу», – сказав Андрій Андрійович, коли ми закінчили вирівнювання підлоги. Після того як ми нанесли шар клею, потрібно було стелити фанеру і закріпити її за допомогою дюбелів до основи. Природно, що в місцях стиків фанерних листів необхідно було зробити циклювання, щоб усунути перепади у висоті. На ці фанерні листи ми і почали проводити встановлення паркетної дошки. Вибираючи паркетний клей, необхідно переконатися, що він не містить велику кількість вологи, інакше можна погубити паркет. Дерево прекрасно вбирає вологу і, на жаль, швидко псується через це. До слова скажу, що і температура, і вологість повинні бути оптимальними, як при проведенні робіт по установці паркету, так і при експлуатації паркету. Встановлюючи паркет, Андрій Андрійович користувався паркетними скобами, про які я раніше і не знав! «На цьому поки все», – сказав він, встановивши паркет. «Як? Невже ми все зробили? », – Запитав я, запитально глянувши на необроблену поверхню паркету. Андрій Андрійович пояснив, що після тих робіт, які ми виконали, паркету необхідно дати «відпочити» кілька днів.

Через тиждень ми продовжили нашу роботу. За допомогою барабанної і плоскошліфувальної машини ми усунули нерівності паркету. Ми так само подумали і про водозахист. По краях паркету, в місцях, де він стикається зі стінами, ми зробили невеликий зазор в 8-10 мм і заповнили його пінофлексом.

Далі пройшла заключна стадія нашої роботи – обробка лаком.

Треба сказати, що нам неабияк довелося попрацювати, але результат того вартий!

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • вибір шпалер
  Вибір шпалер у дитячу кімнату

  флізелінові шпалери
  Поклейка шпалер або змінюємо інтер'єр по-швидкому

  ремонт квартири
  З чого почати ремонт квартири?