Унікальність натяжних стель

натяжні стеліПривабливі перспективи відкриває нам рішення про монтаж натяжної стелі в квартирі, офісі, в своєму магазині.

Скільки варіантів колірних і текстурних рішень, що підкреслюють індивідуальний стиль приміщення. Дизайнери і фахівці з монтажу пропонують такий достаток варіацій натяжних стель, що навряд чи хто при цьому може залишитися байдужим. Фахівці пропонують звернути увагу на французькі натяжні стелі Demi-lune , оптимально поєднують стильний дизайн, висока якість і прийнятну ціну.

Ультрасучасно виглядають в даний час не тільки одноколірні, глянцеві, дзеркальні, сатинові і матові полотна, але й матеріали з широкомасштабною фотодруком. Сучасні технології досягли такого високого рівня, що в бажанні висловити свій власний і неповторний стиль, ви можете замовити натяжний полотно не тільки з сучасними модними малюнками, але і з власною фотографією, вашої і вашої родини, з відображеними вами пейзажами.

Для друку на натяжній полотні використовуються фарби, які відповідають високим стандартам якості, екологічності, колориту і стійкості.

Натяжні полотна мають довгий термін гарантії, що досягає до 10 років. Вони витримують великі навантаження, не деформуються з часом. Чи не проникні для вологи, легко підлягають виправленню наслідків затоплення, бактерицидні, не виробляють конденсат, пожароустойчиви. Монтаж натяжних стель не вимагає тривалих ремонтних робіт і встановлюються за кілька годин (обробка стельової плити не потрібне). Сучасні натяжні полиці наділені ще однією чудовою властивістю – звукоізоляцією.

Установка натяжної стелі, враховуючи всі переваги та гідності натяжних полотен, не є найдорожчими роботами. Ціни на роботи та матеріали доступні, і цілком виправдані.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • кутові ванни
  Сучасні кутові ванни та унітази

  вибір шпалер
  Вибір шпалер у дитячу кімнату

  Монтаж проводки
  Монтаж проводки