Умілий євроремонт в новобудовах

На сьогоднішній день євроремонтом називається будь-яка якісна обробка квартири. Сама назва євростандарту, сприймається однаково. Це тоді, коли горизонтальні і вертикальні поверхні, йдуть паралельно одна одній. При цьому, всі кути виходять точно по 90 градусів.

Витрата матеріалів зовсім невелика, це як шпаклівка, плитковий клей, так і чистова (фарба). Можна виконати оздоблювальні роботи якісніше, а від даних робіт, залежить візуальний образ всієї вашої квартири. Наприклад, коли виконують ремонт квартир в Києві, спочатку було модним створювати багатоярусні стелі з гіпсокартону. Даним стелям надавалася різна форма, придумувалися множинні варіанти підсвіток, а також колірні комбінації.

Відзначимо – замовлень, подібних до цього стає все менше і менше. Споживач хоче класичні рішення. Також будувалися стіни ступінчастими, овальними, обладнані нішами. У деякий час фарбування стін майже повністю витіснили шпалери.

Зараз господарі квартир нарають перевагу декоративним покриттям, у вигляді штукатурки. Вона має свої плюси і мінуси. Сильна сторона покриття – міцність, їй не страшні пустощі дітей і кігті домашніх тварин. Недоліки – в тому, що важко буде його змінити, без капітального ремонту.

Взагалі оздоблення квартир, це дуже серйозна проблема. Через певний термін вам приїдається ваш євроремонт , знайома ситуація? І що робити тоді? Відмінний порада: переставте меблі, додайте нові предмети в інтер’єр, у випадку, коли вам більше не подобається якесь місце постарайтеся його замаскувати і відтінити. Вигляд вашої ванни перестав приносити радість? Треба замовити укладання нової плитки, але припустимо, саму стіну через некрасиву пляму не перебудувати… Її можливо замаскувати по-всякому – завісити картиною, наприклад за допомогою текстильного декору.

У випадку, коли вам раптом перестав подобатися ремонт власної квартири, ви завжди можете зробити новий, наймаючи професійних дизайнерів і будівельників.

Сміливо йдіть в ногу з часом, тим більше, цінуючи затишок і комфорт.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Акрилова сантехніка - справжня якість

  ремонт квартири
  Як зробити якісний ремонт квартири?

  металеві вхідні двері
  МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ: чому якість виготовлення важливіша за ціни?