Технологія виготовлення сталевих вхідних дверей

Як правило, сталеві складаються з таких конструктивних елементів, як втулка, дверна рама і чорнова рама. У стіну на 10-15 см вбиваються потужні сталеві штирі, до яких приварюється чорнова рама.

Виготовлення металевих дверей, як правило, виключає наявність цієї рами. Дверна коробка пригвинчується до чорнової рами. Положення коробки щодо рами дозволяють коригувати гвинти. Але в більшості моделей потрібна висока точність кріплення, оскільки безпосередньо до стіни приєднується коробка. Чорнова рама і дверна коробка виготовляються з різних по конфігурації профілів. Як матеріал служить високоміцна сталь, а товщина профілів варіюється від 1,5 до 5 мм. Втулка дверей складаються з наступних елементів: каркас; один або кілька сталевих листів, частіше оцинкованих; ребра і балки, які будуть формувати жорсткість. Сталеві цільні листи товщиною 1,5-3 мм використовуються для внутрішньої дверної обшивки.

Поверх них накладають листи товщиною від 1,5 до 5 мм. Усередині дверей ребра жорсткості можуть бути розташовані або горизонтально, або вертикально, або у вигляді грат. Їх товщина складає від 1,5 до 4 мм. Між собою кріплення сталевих листів і до ребер проводиться тільки за допомогою зварювання. Міцність сталевих вхідних дверей характеризується наступними факторами: досконалість конструкції корпусу дверей, точність розмірів листів сталі, ребер і прорізів у них, клас використовуваної сталі, якість зварювання та її кількістю ліній і крапок. За допомогою двох-трьох петель на коробку навішується дверне полотно. Види петель вражають своєю різноманітністю, вони можуть бути прихованими, кульовими, рядовими, безштирові, регульовані, з підшипників, з ексцентриком, з конусним перетином. При використанні регульованих петель можна уникнути провисання втулки, неминуче відбувається з часом.

Іноді недооцінюють і ще один важливий елемент металевих вхідних дверей – це протизнімні штирі. Вони не дозволять зняти двері, навіть при спиляних петлях. Штирі встановлюються в кількості (в залежності від моделі) – від 2 до 5 штук, кожен з яких заглиблюється на 1 – 2,5 см в коробку. Всередині полотна високоякісних дверей встановлюють теплозвукоізоляційний незаймистий матеріал. Його структура може бути жорсткою, волокнистою або монолітною. Але щоб повністю ізолювати від тепла і звуку – необхідно по периметру дверей встановити морозостійкий ущільнювач. Бувають моделі сталевих дверей з двома ущільнювачами – на втулці і на дверній коробці.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Як вибрати ванну?

  ремонт квартир
  Види ремонту квартир

  Євроремонт квартир
  Євроремонт квартир під ключ