Сучасні технології: виготовлення вікон ПВХ

Довгий термін служби пластикових вікон залежить не тільки від якості комплектуючих, але і від дотримання всіх правил при їх складанні. Виготовлення вікон ПВХ – технологічний процес, що вимагає контролю якості на всіх стадіях.

До сучасних віконних конструкцій, поряд з їх основною функцією ефективного освітлення приміщення за рахунок денного світла, встановлюється цілий ряд додаткових вимог. В основному це високі показники по тепло- і звукоізоляції, естетичний вигляд, що доповнює інтер’єр і екстер’єр будівлі. Не останню роль при виборі пластикових вікон відіграє і їх довговічність, збереження своїх функціональних властивостей з плином часу.

Усім цим характеристикам відповідають віконні конструкції на основі профілю ПВХ. Пластикові вікна з’явилися понад півстоліття тому і з тих пір постійно удосконалюються. З кожним роком попит на ці надійні і довговічні конструкції в нашій країні зростає, відповідно збільшується і кількість пропозицій. Якість віконних блоків, а відповідно і їх характеристики залежать від комплектуючих та процесу виготовлення вікон.

Зазвичай при виготовленні пластикових вікон всі комплектуючі замовляються у компаній виробників, але іноді фірми, які виготовляють віконні конструкції, беруть на себе і виготовлення склопакетів.

Пластикові вікна перед тим, як стати готовим виробом, проходять кілька етапів зборки.

При виготовленні вікон ПВХ на першому етапі нарізається профіль з невеликим запасом на зварювання і з дотриманням усіх кутів нахилу. Також відразу виготовляється металева арматура, яка багато разів збільшує жорсткість пластикових рам.

Після нарізки в профілі робляться всі технологічні отвори, необхідні для відводу води, вентиляції віконних рам, зниження перепадів тиску зовні і усередині віконної конструкції. Кількість отворів залежить від довжини використовуваного профілю. Відстань між прорізами не повинно перевищувати шістдесяти сантиметрів.

Далі нарізані частини пластикової рами армуються заздалегідь заготовленими металевими стрижнями, а потім зварюються між собою на зварювальному верстаті. Отримані шви повинні бути гладкими і однорідними, без вкраплень. Після охолодження зварювальні напливи акуратно зачищаються.

На наступній стадії виготовлення пластикових вікон проводиться фрезерування і кріплення імпосту за допомогою металевих пластикових або металопластикових з’єднувачів. У різних постачальників профілю ПВХ характеристики установки імпосту можуть різнитися.

Заключним етапом виготовлення вікон є прокладка ущільнювачів і установка склопакету. Ущільнювачі прокладаються вручну і цільним відрізком. Склопакет розподіляється усередині рами рівномірно і закріплюється спеціальними штапиками.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Step ламінат
  Step ламінат

  натяжні стелі
  Унікальність натяжних стель

  Стільниці
  Стільниці зі штучного каменю