Сучасні кутові ванни та унітази

кутові ванниЗаощадити площу в невеликих ванних кімнатах для розміщення додаткового обладнання або меблів можуть допомогти кутові ванни. Взагалі, власники малогабаритних квартир примудряються виявляти неймовірну кмітливість в питаннях розміщення обладнання та меблів. Іноді їх вирішення дивують навіть для професіоналів. Гідромасажні ванни, унітази, біде, прекрасні умивальники і необхідний набір меблів, зручно розміщуються у приміщенні, яке зовні не здатне вмістити й половини асортименту.

Симетричні ванни заслуговують особливої ​​уваги у власників малогабаритного житла. Дуже часто ці предмети мають більший внутрішній розмір, ніж прямокутні ванни, але займають значно менше місця. Симетричні і асиметричні кутові ванни, можуть бути з підсвічуванням, гідромасажем, всіма іншими функціями, якими володіють їх прямокутні аналоги, причому, асиметричні, ще лівого або правого виконання.

Не менші можливості надає асортимент унітазів. Підвісні, суміщені з біде унітази, дозволяють мешканцям додатково заощадити простір у невеликій ванній кімнаті. Вбудована мийка дозволить використовувати закритий об’єм для зберігання миючих засобів або інших необхідних у цьому приміщенні предметів. Випускаються зараз пральні машини, які прекрасно вписуються в інтер’єр кухні, а в санітарно-технічному приміщенні, звільняється місце для предметів, які крім ванної кімнати встановити ніде.

Помістити все необхідне обладнання в приміщенні ванної нелегко. Але, не потрібно забувати, що і в цій справі є професіонали, які на замовлення клієнтів щодня розміщують унітази, овальні, круглі, кутові ванни, найрізноманітніші набори меблів, в подібних або точно таких санітарно-технічних приміщеннях. Їхні послуги відносно дешеві, але натомість ви отримаєте не тільки максимально задіяний об’єм кімнати, але стильний затишний інтер’єр, що дозволяє поєднувати ергономічність і комфорт при прийнятті водних процедур.

Нерідко послуги дизайнера окупаються відсутністю робіт, пов’язаних з переробкою меблів, каналізації, трубопроводів, водопостачання. Зважте не поспішаючи всі «за» і «проти». Можливо «велосипед» для вашої ванної кімнати, вже давно винайдено. А колірна гамма меблів, кахлів, обладнання, дозволить змінити дизайн до невпізнання.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття

  random image
  Пробкова підлога - екологічно і практично

  Як вибрати ванну
  Як вибрати ванну?