Step ламінат

Step ламінатStep - підлогове покриття з досить міцним поверхневим шаром. Основою такого ламінату є проклеєна пластина HDF.

HDF – High Density Fiberboard, що в перекладі на українську означає деревоволокнисті плити високої щільності. Даний матеріал, виходить способом гарячого пресування подрібнених деревних волокон. Плита HDF є аналогом ДВП, але з модернізованими фізико-хімічними та екологічними властивостями.

Плити HDF виробляються екологічно чистим способом виробництва тільки з продуктів санітарної вирубки лісів, а так само відходів лісопильних господарств. Щільність HDF вища щільності МДФ і складає від 800-1050 кг/м. куб. Укладається такий ламінат легко і просто.

Бельгійський ламінат торгової марки Quick Step багато років існує на ринку. Нова технологія замків, застосована на виробництві, дозволяє укладати даний step ламинат в найкоротші терміни. Технологія без клейових замків отримала назву Uniclic.

Укласти step ламінат тепер можливо одним клацанням. Завдяки вдосконаленій технології виробництва для виготовлення ламінату Quick Step використовується деревний аркуш високої щільності.

Кожна дошка ламінату складається з декількох шарів. Верхній шар покритий акриловою смолою, що створює захист від подряпин і інших механічних пошкоджень. Крім усього цього шар володіє антистатичними властивостями. Основні шари step ламінату виготовляються з високоякісної деревини. Купуючи step ламінат Quick Step ви отримаєте якісний і надійний продукт, який буде служити Вам довгі роки.

Різноманітність кольорової палітри і фактури ламінату Quick Step вразить будь-якого, навіть найвибагливішого покупця. Step ламінат допоможе створити у Вашому будинку неповторний дизайн, затишок і комфорт.

Step ламінат може імітувати дерево, створюючи теплу і затишну атмосферу в кімнаті. Завдяки величезній кількості варіантів Ви зможете створити чудовий дизайн підлоги.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ламінований паркет
  Переваги ламінованого паркету

  Як вибрати ванну
  Акрилова сантехніка - справжня якість

  підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття