Сталеві двері як предмет інтер’єру

Основне призначення сталевих дверей – це, звичайно ж, забезпечувати безпеку мешканців квартири та їх майна. Щоб жоден зловмисник не наважився зазіхнути на приватну власність, побачивши перед собою міцні і надійні, буквально непробивні двері.

Разом з тим важливе значення має і зовнішній вигляд дверей, їх обробка і декор – адже це, як кажуть, «візитна картка» квартири, і один погляд на вхідні двері вже повідомляє багато що і про соціальний статус власників квартири, і про їх смакові пристрасті.

Враховуючи цей чинник, виробники пропонують сьогодні сталеві двері в досить великому асортименті: вибирай не хочу. Так що завжди знайти саме ті двері, які ідеально впишуться в інтер’єр квартири, не вартує особливої праці. В крайньому випадку, можна зробити на замовлення – тоді візьмуть до уваги будь-які побажання, і готові двері будуть повністю відповідати уявленням клієнта про ідеал.

Що забезпечує різноманітність модельного ряду сталевих дверей – так це різні способи їх декорування. Так, двері можна просто пофарбувати – благо, що при виборі фарби фантазію можна не обмежувати. Плюс цьому способу: простота фарбування і довговічність. Крім того, часто мешканці багатоквартирних будинків віддають перевагу фарбуванню ще й потім, щоб не виділятися сильно на загальному тлі. Втім, і пофарбовані в сталевий двері виглядають досить стильно.

Другий варіант: оббивка дверей вінілскожей (або штучною шкірою). Дорогувато, але зате зі смаком. Єдиний недолік: вінілскожу легко пошкодити.

І найвишуканіший варіант – оббивка дверей дерев’яними панелями, ламінатом або вагонкою, які відрізняються великим різноманіттям фактур і відтінків. За ціною – дорого, але зате крім респектабельного вигляду двері придбають такі додаткові властивості як звуко- і теплоізоляцію.

Елітні двері, які встановлюються, як правило, в котеджах, можуть мати обробку з цінних порід дерева або штучного каменю. До того ж виробляють їх найчастіше за авторськими ескізами, щоб сталеві двері повністю відповідали дизайну будови.

І, останнє, на що хочеться звернути увагу: обробка дверей може бути виконана і в традиційному класичному стилі, і в дусі модерну. Так що сучасні сталеві двері не тільки надійно захищають будинок, але і радують око.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Як вибрати ванну?

  будматеріали
  Де купити будматеріали необхідні для ремонту вашої квартири?

  Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?