СКЛОПАКЕТ і фен-шуй – теорія та практика

Символічне освоєння простору, що застосовується в даоській практиці і світло прозорі системи – наскільки сильно контрастують між собою ці поняття! Проте багато в чому вони й схожі.

Останнім часом ріелторами відзначається підвищена вимогливість з боку покупців житла до відповідності квартири всім правилам древньої китайської методиці фен-шуй. Виявляється, що дуже багато угод зриваються саме через те, з точки зору цієї східної системи або меблі розставлені невідповідним чином, або двері і вікна розташовані не з того боку. За великим рахунком претензій не виникає тільки до склопакетів.

Хоч і є технічним виробом, його властивості жодним чином не конфліктують з усіма положеннями філософської практики фен-шуй. Всі компоненти склопакету – рами, скло та інше, з’єднуються герметичним способом, максимально щільно, так що життєдайна енергія і свіже повітря проходити через нього не можуть. Конопатити, заклеювати або фарбувати склопакети при підготовці до зими не потрібно. Доглядати за склопакетами набагато легше, ніж за звичайними вікнами, і це також вписується в систему даного вчення.

За системою фен-шуй вікна є очима будинку, які здатні пропускати в наше житло ту саму енергію, яка знайома всім нам як за законами природи, так і за поглядами китайської науки. Таку енергію називають енергією Ци, або сонячним світлом. Однак цілющий вплив цієї енергії здатний ослабнути, якщо ваші вікна «втрачають зір», тобто забруднюються і тому погано пропускають сонячні промені.

Зовсім не так, як теплозберігаючий однокамерний склопакет, який має досить низький коефіцієнт втрати тепла і високий коефіцієнт світла. Склопакети такого типу все частіше почали використовуватися у вікнах. У них є два скла, між якими закачують аргон, або який-небудь інший інертний газ. Такий прошарок відмінно справляється із завданням теплоізоляції. Необхідно регулярно мити скло. В іншому випадку вони будуть «втрачати зір» і будуть пропускати менше теплових променів в приміщення.

А ось що стосується теплозберігаючих якостей, які протидіють випромінюванню тепла з приміщення, то їх склопакету надає покриття на поверхні скла, яке виконується з частинок оксидів металів. При схожих функціональних характеристиках у нього більш легка конструкція, ніж у дво- і трикамерних склопакетів.

Вікна з однокамерним склопакетом навіть відкриваються відповідно до принципів фен-шуй – назовні. Таким чином, воно ніби посилює вплив мешканців будинку на оточення, а також сприяє їхній кар’єрі. Однак у однокамерних пакетів перспективи теж є завидними: через легкість такого склопакету, їм можна склити величезну ділянку, площею в цілих 18 квадратних метрів! Тому такий склопакет знайшов собі широке застосування. Адже так просто уявити собі оранжерею, або зимовий сад , що знаходиться під теплозберігаючим однокамерним склопакетом.

За методикою фен-шуй, вікно повинно відкриватися вільно і повністю, тому що саме за такої умови енергія Ци здатна безперешкодно проникати в приміщення. Однокамерні склопакети володіють також ефектом тонованого скла. Однак це ніяк не позначається на світлопропусканні. Тільки якщо дивитися на таке скло зовні будинку, і під певним кутом, то можна помітити тонування. Однак насправді це всього-на-всього обман зору.

Давайте віддамо належне легкому, однак, перспективному теплозберігаючому склопакету. Монтаж такого склопакета дає можливість заощадити у фінансовому відношенні, так як коштує він дешевше, ніж дуже багато подібних виробів. І до того ж його конструкція хоч і повітряна, але дуже потужна. Вона, як і енергія Ци, здатна нести в ваш дім здоров’я, процвітання і успіх.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • металеві вхідні двері
  МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ: чому якість виготовлення важливіша за ціни?

  Сучасний ремонт
  Сучасний ремонт квартир

  насос
  Вибір насоса побутового призначення