ШТУЧНИЙ КАМІНЬ, ОБЛИЦЮВАЛЬНА ЦЕГЛА: розкіш фасадної обробки

Зовнішній вигляд будь-якого будинку, як і настрій домовласника, визначає оздоблення фасаду. Вишуканість і сувора простота чи конструктивний мінімалізм – архітектурне оформлення особняка багато про що може розповісти про пристрасті господаря, підвищити його престиж в очах партнерів по бізнесу.

Вдалі рішення в оформленні фасадів базуються, в першу чергу, на виборі оздоблювального матеріалу. Вибираючи , дизайнер ставить перед собою конкретні естетичні завдання. Велика кількість видів у категорії «штучний камінь» на будівельному ринку вражає уяву. Різні фірми рекламують свою продукцію, роблячи ставку на довговічність, високу міцність матеріалу. Дійсно, сучасні технології дозволяють домогтися таких властивостей штучного каменю, які важко часом зустріти у натурального. Наприклад, фасадна плитка, напилення з базальтових брил, найміцнішого каменю на планеті, може поступатися плитам керамограніта. Цей матеріал народився в лабораторіях підприємств, що постачають оздоблювальні блоки для будіндустрії. Пріоритет у випуску керамограніта колись позиціонувався за італійськими постачальниками. Але сьогодні все частіше пальму першості в італійців переймають українські і російські виробники.

Деякі види штучного каменю для облицювання виробляються за технологією пресування. Для виробництва штучних каменів вживають портландцемент, барвники найширшої гами, а також керамзитовий пісок.

При виборі матеріалу для оздоблення стін фасаду, в першу чергу, звертають увагу на склад суміші для виробництва штучного каменю. Чим більше в ній буде натуральних компонентів, тим екологічнішим і практичнішим виявиться матеріал. Якісний штучний камінь, як і фасадна плитка , не повинен містити в собі азбестових та інших сполук, здатних негативно впливати на здоров’я людей.

Іноді, деякі домовласники відходять від традиції обробляти фасади каменем. Плити натурального вапняку, травертину, мармуру, які можуть коштувати дуже дорого, замінюють більш практичною цеглою. Облицювальна цегла – прекрасний і довговічний матеріал для обробки фасадів. Французькі та італійські виробники досягли феноменальних результатів в обробці зовнішньої поверхні оздоблювального цегли. По міцності облицювальна цегла може дати фору натуральному каменю. Цегла добре утримує тепло, не пропускає вологу і не акумулює вогкість.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ремонт квартири
  Другий етап ремонту

  ламінат корковий
  Якісний ламінат – корковий

  професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт