Шпалери – складний вибір при ремонті квартир

Старі добрі часи, коли повноцінний вибір був величезною проблемою, давно пішли минуле. І якщо раніше господині готували майбутній ремонт квартир дуже просто, швидко хапаючи, з нагоди, викинутий рулон імпортних шпалер, то зараз, навіть самий маленький магазин вводить у спокусу різноманітністю товарів, які продаються в ньому. І з’явилася зворотна проблема – що вибрати? І вирішувати її треба не з забарвлення, а з видів шпалер.

Паперові можна сміливо назвати пенсіонером шпалерної промисловості. Легкі, екологічні і недорогі, вони дозволяють без втрат для бюджету раз на пару років змінювати інтер’єр. З їх вибором теж все досить просто. Можна вибрати більш міцні подвійні – дуплекс, а можна зупинитися на одношарових варіантах – симплекс. Все залежить від того, де ви їх хочете клеїти. Але треба враховувати, що практично всі серйозні недоліки паперових шпалер більше відносяться до виду симплекс. Тому, вибираючи тонкі паперові , врахуйте, що вони не володіють високою міцністю, вигоряють на сонці і відображають всі дефекти стін. Але це не означає, що якщо ви запланували євроремонт квартир , то паперові вам строго протипоказані. Сучасні рельєфні двошарові , просочені світло-і вологостійкими складами, дуже часто використовуються для проведення євроремонту квартир.

Вінілові шпалери називають другим ешелоном шпалерного виробництва. По-суті, це тканина або папір, покритий шаром ПВХ з нанесеним на нього тисненням або малюнком. Звичайно, виглядають такі шпалери набагато ефектніше, ніж паперові варіанти. Наприклад, шовкографія, найпопулярніший вид вінілових шпалер з пропущеною шовковою ниткою, створює дуже дорогий вид за рахунок відтінків, які переливаються. На відміну від паперових шпалер вони стійкі до вологи, довговічні й добре приховують дефекти стін, але, на жаль, значна частина сучасних вінілових шпалер повітронепроникні.

Ще один популярний вид – текстильні шпалери зазвичай відносять до елітних товарів. Складна структура, що складається з двох шарів: паперової та тканинної, визначає їх унікальні властивості. Високоміцні, довговічні, екологічні і дуже красиві текстильні шпалери прекрасно вписуються навіть у елітний євроремонт квартир. Недолік у них лише один – ціна: найпростіші текстильні шпалери коштують 10-15 $ за рулон.

Визначитися з відповідним видом шпалер, простіше, орієнтуючись на приміщення, яке ви вирішили одягнути. Для кухні, наприклад, чудово підійде вологостійкий і міцний вініл, в той час як класичні паперові шпалери швидко зведуть нанівець результати нового ремонту.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт під
  Як дешево зробити ремонт під'їзду?

  укладання плитки
  Особливості технології укладання керамічної плитки

  металеві вхідні двері
  МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ: чому якість виготовлення важливіша за ціни?