Сфера застосування лазерного нівеліра

Лазерні нівеліри знайшли широке застосування в будівельних, монтажних, ландшафтних роботах для отримання площин лазерним променем. Використання спеціальних приймачів істотно розширює сферу їх використання.

Для завдання горизонтальної, вертикальної, похилій площині лазерним променем застосовують нівелір. Основною відмінністю лазерних приладів від оптичних є можливість побачити побудовану площину. Дане геодезичне обладнання знайшло широке застосування в будівництві, монтажі обладнання, автоматизації процесу ландшафтних робіт та інших галузях.

Сучасний лазерний рівень широко використовують при виконанні зовнішніх і внутрішніх робіт при будівництві та облаштуванні різних об’єктів. Вимірювальний прилад таких моделей як UL-221P, UL-111P, UL-443P укомплектований приймачами лазерного випромінювання для збільшення спектру виконуваних ним функцій.

Зовнішні роботи:

 • планування ділянки і розмітка виносу точок;
 • виготовлення опалубки, роботи з заливки фундаменту різних видів;
 • вирівнювання рельєфу майданчика, облаштування території;
 • укладання бордюрного каменю, перенесення лінії через дорожнє полотно, розмітка тротуарів;
 • укладання підземних комунікацій з урахуванням кута нахилу, що є запорукою надійності роботи всієї системи.

Для прискорення проведення розмітки завдань, прив’язаних до одного базового рівня, рекомендується використання декількох приймачів, нівелірних рейок. ML-111, SMART310 мають високий ступінь захисту, міцності і здатні виконувати вимірювальні роботи в екстремальних умовах будівельного майданчика.

Внутрішні роботи:

 • для виконання розмітки кріплень підвісних, натяжних стель, бордюрів, плінтусів рівень встановлюють на стіні з використанням спеціального кріплення, виконують підгонку площини необхідної висоти, в результаті по всьому периметру приміщення буде намальована лазерна лінія;
 • лазерний рівень регулюється автоматично або вручну для виконання розмітки кріплень офісних, гіпсокартонних перегородок, будь-яких конструкцій в приміщенні за рахунок здійснення можливості зв’язати однією лазерною площиною стіни і точки кріплення під кутом 90 градусів до основної лінії;
 • вирівнювання віконних і дверних прорізів, розмітка рівня кріплення опалювальних приладів, декоративних панелей;
 • розмітка маяків при заливці, вирівнюванні підлоги здійснюється за допомогою елеваціоного штатива;
 • контроль перпендикулярності, прив’язка ліній кладки плитки здійснюють нівеліри з верхнім нахилом, вертикальною установкою.

Виконання високоякісних робіт з внутрішнього оздоблення приміщення практично неможливо зробити без застосування сучасних вимірювальних приладів (в тому числі і  лазерного нівеліра), які максимально полегшують і прискорюють робочий процес і дозволяють отримати необхідну точність для відсутності перекосів і порушення симетрії. У стандартний комплект входять: ударозахищений кейс, окуляри поліпшення видимості променя, елементи живлення, ціль.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Акрилова сантехніка - справжня якість

  професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт

  ремонт квартир
  З чого почати капітальний ремонт квартири?