Робимо освітлення в коридорі

Самим першим приміщенням у квартирі, місцем, де ми зустрічаємо близьких і друзів є коридор. Найперше враження про квартиру у гостей з’являється саме тут, тому коридор (передпокій) потрібно оформити так щоб людина відчувала себе легко і невимушено. До того ж, після важкого робочого буденного дня, і вам буде приємно пройти через свій передпокій.

Важливу роль відіграє освітлення в коридорі, адже денне світло часто в цю зону не потрапляє, тому доводиться використовувати штучне освітлення за допомогою різних світильників. Ще до того часу як ви почнете робити ремонт, незалежно від того, чи будете ви робити його самі, наймати професіоналів чи тих, хто дає оголошення на кшталт «шукаю халтуру з ремонту квартир», потрібно спланувати розміщення джерел освітлення. Традиційно в коридорі розміщують бра, лампу або точкові світильники. Необхідно також враховувати те, що освітлення має бути м’яким, так що той хто входить зміг швидко до нього звикнути. Якщо ви хочете здивувати ваших відвідувачів, увімкніть пристрій, який вмикає світло при вході автоматично. Вартість такого вмикача не така вже й велика, але це неодмінно сподобається вам і вашим близьким. І не потрібно вірити скептикам, які вважають, що домашні вихованці влаштують світловий спектакль вночі. Удосконалені датчики легко відрізняють присутність людини чи тварини, до того ж в основному вони розміщені на висоті, недосяжній для собаки чи кішки.

Непоганим дизайнерським рішенням є використання прозорих скляних міжкімнатних дверей , так сонячне світло хоч трохи, але буде проникати в коридор. Це прекрасний варіант для передпокоїв невеликих розмірів . Якщо коридор має досить великі розміри, потрібно буде встановлювати світильники або робити прозору стіну. Другий варіант досить дорогий, тому краще всього встановити лампу. Вибирати лампу потрібно під інтер’єр всього приміщення.

Якщо підсвічувати стіни або повісити бра, ви зможете візуально розширити коридор. До того ж чим яскравішим буде джерело світла – тим краще. Природно потрібно брати до уваги і колір шпалер. За допомогою фільтрів ви зможете зробити світло зеленуватим або блакитним. Так ви створите атмосферу комфорту, а маленький фонтанчик чудово доповнить загальну картину.

Якщо в передпокої висока стеля, нехитрими прийомами можна її принизити. Для цього потрібно взяти лампу, на якій можна регулювати кут падіння світлового потоку. Світло потрібно буде направити на стіни, так щоб стеля залишався не освітленою. Таким чином, візуально вам буде здаватися, що вона стала трохи нижчою. Для того щоб навпаки візуально підняти стелю, світло потрібно спрямувати саму на стелю.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт квартир
  Види ремонту квартир

  фарба
  Що потрібно знати при виборі фарби?

  укладання плитки
  Особливості технології укладання керамічної плитки