Ремонт в офісі: вибір виконавця

Офіс є основним зовнішнім показником добробуту, надійності і статусу кожної компанії, і тому організації ремонту цього об’єкта нерухомості завжди віддається пріоритетне значення. Звичайно, дуже багато чого в даному випадку залежить від вибору виконавця, який повинен зробити всі роботи з максимальною якістю, за короткий термін, щоб не збивати надовго робочий ритм компанії. Довірити ремонт в цьому випадку можна тільки великій, професійній будівельній компанії.

Як правило, такі компанії мають у своєму штаті всіх необхідних для здійснення повного циклу робіт фахівців, починаючи від дизайнера інтер’єру і закінчуючи прибиральниками сміття після закінчення ремонту. Вся складна робота – будівництво, ремонт, оздоблення – проводиться поетапно, з дотриманням сучасних технологій, використанням високоякісного матеріалу і професійними інструментами, у точній відповідності до графіка роботи. Така чітка організація процесу дозволяє до мінімуму скоротити терміни роботи та забезпечити безперервність бізнесу замовнику.

Самому ремонту передує великий підготовчий період, під час якого компанія-виконавець створює дизайн-проект майбутнього приміщення, стверджує його у замовника, проводить підбір матеріалів, необхідних для обробки. При необхідності виготовляються на замовлення або купуються меблі, аксесуари, офісне устаткування. Сам процес ремонту офісного приміщення відбувається таким чином, щоб не заподіяти незручностей замовнику. Багато сучасних компанії організовують роботи у вихідні дні і, якщо площа приміщення не дуже велика, почавши роботи після обіду в п’ятницю, до понеділка вже здають готовий офіс його власникам.

Природно, це можливо при відсутності необхідності капітального ремонту, з переплануванням приміщень, заміною систем опалення та вентиляції, сантехніки і так далі. Якщо ж всі ці трудомісткі процеси необхідно провести, то доведеться на якийсь час перервати роботу офісу або перенести її в інше, тимчасове приміщення. Швидкість проведення роботи будівельної компанії залежить в основному від того, наскільки кваліфікований персонал працює, і які матеріально-технічні ресурси він має можливість задіяти. Слід розуміти, що офісний і побутовий ремонт мають цілий ряд відмінностей, і, якщо для переобладнання квартири її власники мають можливість зробити це в будь-який час, в компанії, яка займається бізнесом така можливість відсутня.

Вирішуючи питання з вибором компанії-виконавця, представник замовника зобов’язаний враховувати цей факт і орієнтуватися при обговоренні з претендентами на терміни проведення робіт в першу чергу. Краще всього, якщо організацією і здійсненням офісного ремонту займеться велика будівельна бригада, що має на своєму рахунку досвід якісно зробленої роботи. Щоб бути впевненим у правильності свого вибору, замовник може попередньо зателефонувати або зустрітися з колишніми клієнтами компанії, щоб дізнатися про якість роботи, отримати інформацію про переваги чи недоліки виконання.

Вибір виконавця для офісного ремонту повинен вирішуватися не за вартістю, а за якістю, адже економити на тому, що є головним показником вигляду компанії, її візитною карткою, не варто. Якісно зроблений ремонт, ергономічно організовані робочі місця, єдиний корпоративний стиль оформлення – це те, що говорить відвідувачеві офісу про надійність компанії, вселяє довіру. Можливо це лише тоді, коли роботу по ремонту офісів виконують професіонали.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?

  перепланування квартири
  Перепланування квартири в панельному будинку

  натяжні стелі
  Унікальність натяжних стель