Ремонт квартир – підлогові покриття

підлогові покриттяДля використання будь-якого способу, ламіновану підлогу необхідно неодмінно настилати на рівну основу.  Укладання ОСП, ДСП, ДВП або фанери і настил лаг допомагає створити рівну чорнову підлогу.  Рівність чорнової підлоги перевіряється рівнем (допустимий ухил – не більше 2 мм на один метр), слідом проводиться укладання полімерної підкладки під ламінований паркет.

Якщо на ламінованих панелях немає звукопоглинального шару, укладання поліетиленової або пробкової підкладки під ламіновану підлогу є обов’язковою, тому що вона згладжує незначні вибоїни і нерівності поверхні підлоги і поглинає сторонні звуки.

В якості підкладки зазвичай розстеляють спінений полімер або натуральну пробку.  Підкладка під підлогу з ламінованим покриттям, зроблена з натуральної пробки, екологічно безпечна, не містить небезпечних речовин, а так само є відмінним шумо- і теплоізоляційним матеріалом.  Але пробка і значно дорожчий матеріал.

При замовленні ламінату потрібно взяти запас у п’ять-сім відсотків від плит, для монтажу впоперек або вздовж приміщення.  І в 15 відсотків для монтажу по діагоналі кімнати.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Натяжні стелі

  Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника

  ремонт квартири
  Як зробити якісний ремонт квартири?