Ремонт квартир – обробка стін дитячої кімнати

Пошук відповідного матеріалу для обробки стін дитячої може затягнутися надовго: потрібний тон, висока міцність, довговічність і безпека поєднуються не так часто.

Традиційно починають з вибору матеріалів. Причому, це складно назвати простим і швидким заходом, особливо важко дається вибір матеріалу для оздоблення стін. Адже треба, щоб він був дуже практичним, безпечним для людського здоров’я та гармонійно вписувався в інтер’єр квартири. А пошук оздоблювальних матеріалів для дитячої кімнати може взагалі затягнутися: відповідний тон, довговічність і безпека поєднуються не так часто. Погодьтеся, що мало радості дивитися на розмальовані або відірвані дитиною обої, ще тиждень тому з любов’ю обрані в магазині.

Почнемо з найзручнішого, але поки не дуже поширеного варіанту – фарбування стін. У цьому випадку при необхідності можна спокійно відмити поверхню навіть від самого яскравого і стійкого фломастера. Але, матеріали для фарбування, природно, підійдуть не будь-які – фахівці рекомендують використовувати алкідні фарби, які практично не мають запаху і розчиняються безпечним уайт-спіритом. Так само, можна застосовувати водно-дисперсійні барвисті матеріали. Вибрані фарби не повинні мати сильного запаху і шкідливих інгредієнтів. Але, якщо ви вирішили пофарбувати стіни дитячої, то врахуйте, що для фарбування величезне значення має підготовчий етап з вирівнювання поверхні. Всі незабиті дефекти і нерівності будуть добре помітні на оновленій стіні. Що стосується кольорів, то для дитячої кращий варіант – однотонна обробка спокійних, ні в якому разі не кричущих, квітів. Хоча спокійне тло добре розбавлять кілька малюнків, близьких малюкові. З цією метою можна використовувати спеціальні трафарети або звернутися по допомогу до фахівців, які проводять капітальний і косметичний ремонт . Зате в результаті на стіні з’являться герої з улюбленого мультика чи казки.

Набагато популярніше рішення для стін – це обклеювання шпалерами. З ними можна легко провести косметичний ремонт квартир, створивши при відповідному виборі ексклюзивний дизайн. Самим безпечним варіантом для дитячої кімнати були і залишаються паперові шпалери. А ось, вініл, не дивлячись на свої миючі властивості, не такий хороший вибір як здається. Значна частина вінілових шпалер зроблена на основі плівки, не пропускає воду і повітря, що дуже погано для дитячої кімнати. Тим більше що, не дивлячись на безпеку сертифікованого товару, п’ять-десять років можуть сильно змінити властивості вже наклеєного вінілу. Тому практичні вінілові шпалери можна залишити для кухні або вітальні, а в дитячу підібрати рівноцінні і безпечні для дитини варіанти.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • флізелінові шпалери
  Порядок забарвлення флізелінових шпалер

  сталеві двері
  Особливості правильного вибору сталевих дверей

  насос
  Вибір насоса побутового призначення