Ремонт квартир і малюнок на шпалерах

Згадуючи минулі десятиліття, багато українців відразу стикаються з думкою про квіти на шпалерах. У ті часи практично кожні шпалери несли на собі який-небудь малюнок, який дозволяє створювати справжні картини на стінах. перетворювався в дуже складний процес підгонки, який вимагав величезних витрат часу. Тоді такі шпалери були справжнім шиком, адже їх покупка була доступна далеко не всім із-за дефіциту товарів на ринку. Проте, часи минули, і євроремонт квартири приніс в Україну нові правила. Одним з перших результатів цього стала заміна шпалер з малюнком на прості рівні полотна, які зазвичай містили тільки пряму смугу. Деяким людям це здавалося непривабливим, але модні тенденції інтер’єрного дизайну поступово перемогли. Здавалося, що малюнок на шпалерах пропав назавжди, але на сьогоднішній день інтер’єрний дизайн пережив нове народження, яке створило певні правила і свободи для людей.

Сучасний інтер’єрний дизайн повністю відповідає всім запитам замовника. Жоден професіонал ніколи не стане сперечатися, хоча і запропонує деякі варіанти. Так шпалери з малюнком змогли повернутися в українську дійсність, притому не варто забувати, що вони стали відмінною частиною багатьох інтер’єрів, створивши оптимальні умови для всіх інших робіт. Ремонт квартир знову змінився на краще, тому що з’явилася нова деталь інтер’єру, яку потрібно було вводити в проекти. У першу чергу малюнки на шпалерах знайшли своє місце в дитячих кімнатах, тут радісні тварини стали справжнім подарунком. Діти люблять яскраві шпалери і красиві малюнки. Правда, в інших кімнатах такого простого «вливання» не вийшло.

Вітальня, звичайно, стала також відмінним місцем для використання шпалер з малюнком. Хоча малюнки були суворими і нагадували великі квіти або прості орнаменти. Євроремонт змусив малюнки стати носієм додаткової колірної гами. В результаті, вітальні наповнилися прекрасними прикладами людської думки, тут об’єдналися протилежні кольори, створюючи прекрасні інтер’єри. Гостинні не стали менш суворими, тому що колірна гамма підбиралася таким чином, щоб залишатися на задньому плані. Так що малюнок на шпалерах став лише невеликою різноманітністю.

Ремонт квартир поступово ускладнювався, і малюнки на шпалерах почали проникати в передпокої, але тут вони практично не використовувалися. Причина цього була проста, адже в передпокої гості звертали увагу на стіни, а додатковий малюнок тут тільки заважає. В результаті, в передпокої залишилися класичні однотонні шпалери, які могли стати простим заднім фоном, практично не мають значення. Так що можна відзначити, що хоча б в одній частині квартири використання шпалер з малюнком практично неможливо.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • як вибрати вхідні двері
  Як вибрати вхідні двері для надійного захисту будинку?

  ремонт квартири
  Що таке насправді євроремонт квартири?

  металеві вхідні двері
  Вибираємо вхідні двері