Ремонт коридору

Ремонт коридоруРано чи пізно коридор будь-якої квартири буде потребувати свого ремонту.  Спробуємо розібратися, яким чином найкраще виконати капітальний ремонт цього приміщення, яке найчастіше відвідують.

Перед наклеюванням нових шпалер, необхідно провести демонтаж старих.  Потрібно, при цьому, не забути і про електропроводку.  Її, звичайно, краще замінити і, якщо потрібно – перепрокласти.  Потім слід поміняти двері, якщо, звичайно, це входить в план капітального ремонту коридору.  Після всього необхідно вирівняти стіни приміщення, це найбільш трудомістка операція в усьому процесі ремонту.

Для обклеювання стін коридору в квартирі краще всього вибрати досить міцні шпалери.  Оптимальним варіантом буде, якщо це будуть вінілові шпалери, або будь-які інші, які вважаються вологостійкими.  Це буде найбільш практичним рішенням обробки стін, адже в квартирі коридор – це приміщення, яке найбільше відвідують, тому з’явиться можливість завжди почистити і помити стіни.  Вінілові шпалери легко миються і чистяться звичайною ганчіркою або щіткою.

Панелі з пластика також дуже часто використовуються в якості матеріалу при обробці стін коридору.  Серед плюсів у виборі саме панелей можна назвати те, що вони прекрасно зберігають свій зовнішній вигляд навіть після тривалого терміну служби, дуже легко миються і дуже легко і швидко монтуються.

Дуже добре виглядають стіни коридору оброблені декоративною штукатуркою.  На ній можна створити будь-який рельєф і фактуру.  До недоліків використання декоративної штукатурки відноситься те, що вона досить складна в нанесенні і процес її нанесення триває досить довго.

Можна також обробити стіни коридору шляхом їх звичайного фарбування.  У цьому випадку все ж рекомендується спочатку обклеїти їх шпалерами під фарбування.  Обклеювання такими шпалерами дозволяє приховати деякі дефекти стін або які-небудь їх нерівності.

У разі необхідності замінюється і підлогове покриття в коридорі.  Тут краще або тонкий керамограніт купити , або звичайний лінолеум.  Ці варіанти найбільш практичні в подальшій експлуатації.

Так що, зробити ремонт коридору квартири і виконати його обробку зовсім не складно.  Потрібно просто заздалегідь визначитися з необхідним обсягом робіт, вибрати необхідні матеріали та врахувати деякі практичні поради.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт квартир
  Види ремонту квартир

  кутові ванни
  Сучасні кутові ванни та унітази

  плитка для підлоги
  Вибір плитки для підлоги