Профілі пластикового вікна

Від чого залежить якість і довговічність пластикового вікна?

Ціна пластикового вікна в значній мірі залежить від виробника (це гарантія надійності вікна) і його профілю, точніше “камерності” цього профілю.

Вся справа в тому, що рама пластикового вікна представляє свого роду “лабіринт”, який утворює окремі повітряні камери, а не суцільну камеру, як багато хто може подумати. Чим цих повітряних камер більше, тим вище звуко та теплоізоляційні властивості пластикових вікон. В умовах українських зим кількість камер повинна бути не меншою за три, в іншому випадку Ви просто втратите гроші на установку пластикового вікна: двокамерні профілі не гарантують такого високого утримання тепла, яке зазвичай очікується від пластикових вікон.

Профіль виконується з полівінілхлориду з безліччю добавок, що забезпечують, зокрема, його екологічність і стійкість до впливу навколишнього середовища і хімічних реагентів. Сам по собі профіль гнучкий і еластичний, тому його зазвичай армують металевим каркасом для жорсткості. Каркас виконують з оцинкованої сталі, причому роблять його досить легким, але в той же час міцним. Крім нерухомої рами профіль має рухливі частини: стулки вікна і імпости – це такі елементи конструкції, які будуть ділити вашу раму на кілька частин.

Довговічність пластикового вікна практично повністю визначається якістю профілю, а він залежить від тих самих добавок, які зазвичай є комерційною таємницею виробника. Навіть, якщо на профілі стоїть знак відомої фірми, це ще не означає, що він повністю ідентичний тому, що випускають на батьківщині виробника. Справа в тому, що матеріал для ПВХ-пластика береться в країні, яка буде випускати профіль. І німецький профіль від китайського може відрізнятися досить сильно, навіть з урахуванням того, що фірма і навіть технології будуть одними і тими ж.

Як визначити якість ПВХ-профілю? За гарантії на цей профіль. Стандартна гарантія – 10 років, але “справжні” німецькі чи іспанські виробники можуть давати і 40 і 50. Правда, ціна буде набагато вищою, але профіль – це не те, на чому слід економити при установці пластикового вікна.

Наостанок скажемо, що прийнято вважати, що кольором пластикового вікна може бути тільки білий, але це вже давно не так. За допомогою ламінуючої плівки, яка натягнута на профіль прямо на заводі, ваше вікно може бути зроблено будь-якого кольору з будь текстурою. Можна вибрати й звичний білий колір, а можна з «родзинкою», наприклад, «під дерево», вибір завжди за вами.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ремонт квартир
  Як розпочати бізнес з ремонту квартир?

  насос
  Вибір насоса побутового призначення

  Сантехніка
  Сантехніка і ви: хто кого?