Пробкова підлога – екологічно і практично

пробкова підлога

Зовсім недавно ви придбали квартиру в новобудові і почали робити ремонт? Варто подбати не тільки про достатню кількість оздоблювальних матеріалів, а й про їх якість. Про керамічну плитку, ламінат , лінолеум ви, напевно, багато чули або читали, і маєте загальне уявлення, про що йде мова. Але чи знаєте ви що-небудь про пробку? Як її використовувати. Тут напевно у багатьох з’являться сумніви.

Чим може бути корисна пробка і чим вона відрізняється від простої паркетної дошки? Однозначної відповіді, краща або гірша пробка за паркетну дошку немає. Просто цей матеріал теж має свої переваги серед інших підлогових матеріалів: він набагато тепліший – станьте на паркет і на пробку босоніж і ви відразу відчуєте різницю. До того ж цей матеріал не так сильно реагує на зміни рівня вологості і температури, що характерно для наших будинків. Це пояснюється його мікроструктурою, яка не так піддається щелінню. Зрештою, відремонтувати пробкову підлога не складе великих труднощів. Все що потрібно, це зняти пошкоджену плитку і наклеїти нову.

Крім усього цього, точно так само як з паркету, ви можете викласти різний малюнок. Існує величезний асортимент підлогових покриттів з пробки з використанням шпону різних порід дерев чи кольорової фактури. Якщо говорити про звукоізоляційні параметри, то вони не настільки високі як у паркету, але зате прибирають «відлуння», знижують високі частоти, і взагалі звук стає більш м’яким. У зв’язку з цим його часто використовують в кімнатах, де стоїть більярдний стіл чи домашній кінотеатр .

Напевно ви запитаєте, як бути з домашніми улюбленцями, адже вони напевно захочуть трохи зіпсувати вашу коркову підлогу. Для того щоб вирішити цю проблему досить покрити пробку спеціальним лаком, який захистить підлогу від гострих кігтиків ваших вихованців.

Читайте на cайті:


Залишити коментар