Поради з ремонту ванної кімнати

Ванна кімната це приміщення в квартирі чи будинку, яке потребує ремонту особливої якості. Саме тут при постійній підвищеній вологості і температурі, створені ідеальні умови для розмноження різних видів бактерій і грибків цвілі. Тому при ремонті ванної кімнати та туалету не може бути дрібниць на будь-якому етапі, починаючи з вибору матеріалів та санітарно-технічного обладнання.

Якщо у вас немає водоміра – пристрою для вимірювання витрат води, то його встановлення слід запланувати під час ремонту, це дозволить заощадити на оплаті комунальних послуг у майбутньому. На сучасному ринку лічильники води представлені у великому асортименті, більше 500 видів вітчизняних та зарубіжних виробників. Тому для рядового споживача правильний вибір – досить непросте завдання. Для того щоб не помилитися у виборі, рекомендуємо звернутися до фахівців контрольно-абонентської служби. Вони підкажуть, які з типів водомірів більше підійдуть для установки у вашій квартирі з урахуванням розміру і виду труб, середнього тиску води в мережі, її напряму і інших параметрів.

Порада: не купуйте на будівельному ринку, ви ризикуєте придбати прилад, невідповідний вимогам ГОСТу.

При установці лічильника витрат води треба дотримуватися таких правил:

• встановлювати лічильник слід тільки після завершення всіх робіт з монтажу водопостачання;

• водоміри встановлюють лічильником наверх;

• напрямок стрілки – покажчика повинен співпадати з напрямом потоку води в мережі.

Безсумнівно, краще буде для ремонту ванної кімнати і туалету запросити кваліфікованих фахівців, а за собою залишити функцію технічного нагляду за ремонтно-будівельними роботами.

Чому слід надати особливе значення? Перш за все, простежте за тим, щоб всі поверхні у ванній кімнаті (підлоги, стіни) були ідеально рівними. Інакше, навіть після того, як майстри покладуть плитку, у швах можуть утворитися мікротріщини, в яких потім заведуться мікроби. Для вирівнювання стін можна використовувати вологонепроникний картон. Крім ідеально рівних стін цей прийом полегшить процес монтажу електропроводки. Електричний дріт у ванній слід укладати цільними шматками.

Не варто забувати і про гідроізоляцію підлог. При проведенні робіт з гідроізоляції підлоги, під час ремонту ванної кімнати, слід нанести ізолюючий шар на стіни приблизно на 10см у висоту. Непогано, якщо в підлозі зробите аварійний злив і приєднайте його до центральної каналізації. У цьому випадку підлога буде мати ухил у напрямку зливу. Для запобігання утворення конденсату на поверхнях ванної кімнати, отже, і появи грибка, не забудьте про вентиляцію.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ламінований паркет
  Переваги ламінованого паркету

  натяжні стелі
  Унікальність натяжних стель

  Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника