Поради щодо вибору пластикових вікон

Доповніть інтер’єр вашої квартири вікнами з ПВХ-профілю. Якісні захистять ваш дім від зимових холодів, сторонніх звуків і дуже яскравого літнього сонця.

На сучасному етапі практично в кожному будинку встановлені пластикові вікна, а ті, у кого ще немає, – напевно прямо зараз прямують в найближчу фірму, яка надає послуги з монтажу вікон з профілю ПВХ. Однак при виборі поспіх буде недоречним, адже перше-ліпше вікно може виявитися неналежної якості, і вам доведеться підставляти каструлі і тази під підвіконня під час злив, а взимку ховатися під ковдру від холодного вітру.

Для початку варто згадати про фірми: на вітчизняному ринку добре продаються пластикові вікна veka, Proplex, KBE, Trocal і Rehau. Але все ж на одну назву покладатися не можна, варто уважно ознайомитися з особливостями того чи іншого типу пластикових вікон.

Якщо ви вирішили, що вам підходять пластикові вікна rehau або, приміром, Veka, перед покупкою зверніть увагу на основу профілю вподобаного вікна: вона повинна бути з оцинкованої сталі, інакше доведеться зіткнутися з таким неприємним явищем як іржа.

Далі варто визначитися з кількістю повітряних камер профілю. Для будинку цілком підходять трикамерні (з двокамерним склопакетом), а на вікна великого розміру або для дачі, де немає стаціонарного опалення або сильні вітри за рахунок відкритої місцевості, краще купити конструкцію з великою кількістю камер.

Також важливо правильно вибрати фурнітуру: ручки, шпінгалети, а якщо в будинку є маленькі діти – то краще на вікнах поставити замки щоб уникнути нещасних випадків.

Що стосується склопакета, то за своєю конструкцією він повинен представляти комплекс герметично з’єднаних стекол з камерами між них. Запитайте у консультанта, чим заповнені камери: повітря, інертний газ, а може бути, просто вакуум (інертний газ, наприклад, гарантує підвищену тепло- та звукоізоляцію). Також зверніть увагу на те, що скло може бути оброблене спеціальним покриттям, яке відповідає за контроль температури і не пропускає інфрачервоне випромінювання. Якщо у вас південна сторона – бажано придбати пофарбовані вікна або вікна з дзеркальним покриттям, яке відображає сонячні промені. Обов’язково переконайтеся, що в конструкції передбачена спеціальна металева сітка, яка відповідає за вогнестійкість і не дозволяє зламатися вікну під час пожежі.

Не забудьте обговорити всі нюанси з консультантом перед покупкою вікон, і ви точно не помилитеся з вибором.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  Як вибрати ванну
  Ремонт ванної – завдання для професіоналів

  Step ламінат
  Step ламінат