Полімерні підлоги

Полімерні підлогиНа сьогоднішній день найпоширенішим видом матеріалу, покликаним забезпечити найкраще облаштування підлогового покриття, є підлога, зроблена на основі полімерних речовин, що часто мають окрему технічну характеристику.

Зрозуміло, у вітчизняних магазинах можна з легкістю ознайомитися і з іншими видами підлогових покриттів, що відносяться до промислового, побутового та комерційного використання. Але, по технічним властивостям полімерна підлога займає лідируючу позицію в негласному рейтинговому списку, що складається з покриттів для підлоги домашнього користування.

Сучасні мають поділ на різні класи, що відрізняються наявністю сполучної речовини, що представляє собою основу для будь-яких підлогових покриттів даного типу. До основних видів полімерно-технічного покриття підлогових характеристик, можна віднести: метилметакрилат та подібні їм модифікації, що відрізняються тими чи іншими функціональними можливостями. Ми не будемо вдаватися в детальний розгляд кожного виду полімерного покриття, зазначивши лише його плюси і невеликі мінуси.

Основною перевагою полімерної підлоги є стійкість до амортизації, легка експлуатація та потенціал монтажу, навіть у разі негативного режиму температури. До мінусів полімерних покриттів для побутового чи комерційного приміщення відносяться: складний процес по укладенню, вимога до високої кваліфікаційної підготовки фахівців, але найголовніше – вищий показник токсичності використовуваних у цей час матеріалів. У всьому іншому дане покриття є ідеальним рішенням, незалежно від того, де воно буде використовуватися.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • укладання плитки
  Особливості технології укладання керамічної плитки

  підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття

  професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт