Поклейка шпалер або змінюємо інтер’єр по-швидкому

флізелінові шпалериНайшвидший і доступний спосіб оновити інтер’єр – це поклейка нових шпалер. Хоча простим цей спосіб навряд чи можна назвати. У наш час важко простежити за швидкозмінних ринком будматеріалів, і вимоги до виконання робіт теж постійно ростуть.

У магазинах крім звичних вже флизелинових і вінілових з’явилося безліч нових видів. Це і рідкі шпалери, і шовкографія, і навіть 3-D і світлодіодні шпалери. Тому краще відразу звертатися до професіоналом, наприклад, тут – поклейка шпалер Київ ціна .

Найпершим кроком є вибір шпалер. Тут не завадить консультація дизайнера або майстри з досвідом роботи, так як досить складно уявити собі майбутню візуалізацію приміщення. Слід пам’ятати, що шпалери без візерунка практично не мають відходів, про при підборі візерунка виходять відходи.

Купивши шпалери, не забудьте підібрати клей саме під той тип шпалер, які Ви обрали.

Наступний крок – підготовка поверхні. Не слід нехтувати цим моментом, так як на погано підготовленою стіни не будуть триматися навіть найдорожчі шпалери. Стіну потрібно очистити, вирівняти і при необхідності – прошпаклювати.

Стіна, на яку ви збираєтеся клеїти шпалери повинна бути рівною, гладкою, сухою, і «не сипатися». Якщо ви провели рукою по стіні, і на руці залишилася вапно – значить, стіна сиплеться, і шпалери не будуть на ній триматися.

Робота фахівця відрізняється тим, що всі стіни виглядають рівно, стики не помітні, на шпалерах немає здуття, міхурів повітря і залишків клею, стики не славні.

Поклейка фотошпалер

Фотошпалери здатні кардинально змінити ваше приміщення, вони можуть додати звичайній спальні вид морського узбережжя, або додати на маленькій кухні куточок осіннього лісу. Процес поклейки не сильно відрізняється від поклейки звичайних, адже фотошпалери теж бувають паперові, вінілові і самоклеючі.

Сушка шпалер

Досить часто проблеми з шпалерами виникають через неправильну сушіння. При сушінні шпалер потрібно уникати протягів. Навіть не великі протяги здатні завдати шкоди якості виконаної роботи.

Фарбування шпалер

Досить популярними є структурні шпалери, що вимагають подальшого фарбування. Сам процес фарбування не складний, але слід пам’ятати, що не можна фарбувати раніше ніж через три дні після поклейки, так як більшість сучасних клеїв сохнуть саме три дні. І якщо Ви спробуєте фарбувати шпалери раніше, є ризик, що розмокле полотно шпалер просто відвалиться.

Сподіваюся, що ця стаття допоможе Вам зробити Ваш будинок красивіше!

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ламінат корковий
  Якісний ламінат – корковий

  Сучасний ремонт
  Сучасний ремонт квартир

  Пластикові вікна
  Пластикові вікна