Пластикові вікна – затишок і комфорт в будинку

Всього кілька років тому міські будинки дивилися на вулиці старими дерев’яними вікнами. Тепер все частіше помічаєш у будинку як ніби щойно пофарбовані яскраво-білі вікна. Вони такі правильні і акуратні, що хочеться відразу ж заглянути в ці квартири, здається, там чекають тебе в гості. Чому люди ставлять ? Відповідь криється в тому, що кожен з нас найбільше в цьому житті цінує затишок і комфорт. І все частіше міський житель знаходить переваги пластику і з задоволенням ставить такі вікна в будинку. Перевага пластикових вікон перед старими дерев’яними очевидна, але тільки в тому випадку, якщо ви правильно підійшли до їх вибору.

З чого потрібно почати? По-перше, потрібно вибрати фірму, яка буде для вас робити і встановлювати вікно. На щастя це не так складно. Серед величезної кількості фірм, що займаються пластиковими вікнами, утворилася велика конкуренція. На жаль, в цій конкуренції не завжди зростає якість і ціни падають. Іноді це буває навіть навпаки, а деякі фірми не справляються в таких жорстких умовах і просто банкрутують, залишаючи своїх клієнтів з носом. Тому необхідно дізнатися про те, як довго це підприємство знаходитися на ринку виготовлення пластикових вікон . А ось і перша практична порада: фірма повинна бути не тільки виробником, а й монтажником. Важливо щоб підприємство було не просто посередником, а саме займалося виготовленням вікон з комплектуючих матеріалів. А складання повинна проходити на автоматизованих верстатах, що означатиме високу якість і в наслідок правильний монтаж. Фірма повинна бути солідна, це ви побачите по тому, як з вами працює персонал. Починаючи з того, що заміряє віконний отвір і закінчуючи менеджером з продаж. Хороша фірма цінує свого клієнта і буде працювати добротно з кожним окремо.

Після того, як ви вибрали фірму, час визначитися яким буде ваше вікно. Це повністю залежить від положення квартири в будинку: перший, десятий поверх, виходить на засклений балкон або на гучну дорогу, або знаходитися всередині тихого двору. Все це допоможе вибрати потрібний профіль і склопакет. Звичайно, у фірмі вам підкажуть всі ці деталі, але краще знати про це заздалегідь. Залежно від розташування вашого вікна щодо вулиці, і потрібно вибирати склопакет. Якщо ви житель північного регіону і ваше вікно виходить на жваву вулицю, або наприклад, залізничний переїзд, то варто поставити склопакет з найбільшою кількістю повітряних камер між склом. Заповнені спеціальним газом, вони будуть давати відмінну звуко- і теплоізоляцію.

Відмінний вибір в цьому випадку – пластикові вікна Rehau , завдяки їх високим теплоізоляційним властивостям.

Профіль потрібно вибирати обов’язково з сталі, і бажано обробленої цинком. Це потрібно для того, щоб попередити утворення іржі в майбутньому. Що стосується виробника то їх досить багато. Але деякі з них вже зарекомендували себе на ринку, як виробники якісного продукту. Тому варто вибирати з 5 найбільш відомих: Rehau, Proplex, Veka, KBE, Trocal.

Наступним етапом йде вибір фурнітури. Вона буває пластикова та сталева. Вибирати потрібно сталеву, тому що пластикова вимагає спеціального догляду, а в недалекому майбутньому і заміни. Сталева ж фурнітура дуже надійна, найкраще тут постаралися німецькі фірми. Фурнітура – це важливий елемент, який дозволить всім хитрим механізмам пластикового вікна працювати чітко і злагоджено довгий час.

Ось найважливіше, що потрібно знати для правильного й успішного вибору вікна. Підходити до цього варто уважно і не поспішаючи, адже ви ж хочете, щоб ваше вікно служило вам довго?

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Ремонт коридору
  Ремонт коридору

  міжкімнатні двері
  Основні види міжкімнатних дверей

  підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття