Пластикові вікна: історія появи

Дерев’яні вікна відомі всім і кожному. Ось вже кілька тисячоліть вони успішно служать людям в їх будинках, квартирах і офісах. Дерев’яне вікно за весь час свого існування стало настільки звичне нам, що дуже довго люди навіть не думали про те, щоб замінити його на щось інше. Так, звичайно рами з дерева не ідеальні. Для того щоб вони радували своїх володарів довгі роки, за ними постійно необхідно доглядати. Люди так звикли до того, що влітку дерев’яні вікна фарбують, а взимку утеплюють, що просто було складно уявити вікно, яке б не вимагало всього цього. А про розбите скло і говорити не варто. Хто з вас в дитинстві не вибивав їх у шкільному дворі м’ячем? Тоді небитке скло здавалося фантастикою.

Але, у нашому світі нічо немає вічного. І що вчора було фантастикою, то сьогодні стає реальністю. У середині двадцятого століття, в Німеччині, були створені перші . Звичайно, тоді технологія їх виробництва значно відрізнялася від тієї, що є зараз. Але ж диму без вогню не буває. Також і не буває вдалих рішень без безлічі спроб і пошуків ідей. Пластикові вікна в цьому питанні не виняток. З’явившись в 1954 році, вони виявилися нікому не потрібні. Ні попиту, ні ажіотажу, ні інтересу. Здавалося, що винахід цей безглуздий. Кому потрібен пластик, коли у кожного в хаті стоїть чудове дерево, яке служило десять років і ще стільки ж послужить.

Так би цей винахід і забувся, але через двадцять років після його появи, воно, чомусь було помічено. Спершу одиниці, потім все більше власників будинків і квартир стали встановлювати собі пластикові вікна. Люди зрозуміли і оцінили їх гідність. Ще б пак! Адже вікна з пластику зовсім не треба було фарбувати або покривати лаком, щоб зберігати їх чудовий стан і працездатність. Не треба було боятися, що вікно, виготовлене з пластика, несподівано перекосить і тим самим доставить вам масу незручностей. А головне, чого ніхто не очікував, скло в пластикових вікнах не билося! Звичайно, при бажанні їх можна було знищити, але попадання м’яча тут вже було недостатньо.

Коли люди все це зрозуміли, попит на пластикові вікна став з неймовірною силою рости. Сьогодні в кожній країні існують десятки компаній, з конвеєрів яких сходить і успішно продається щорічно величезна кількість одиниць цієї продукції.

Ось так, в кінці двадцятого століття, пластикові вікна знайшли своє визнання у споживачів.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • фарба
  Що потрібно знати при виборі фарби?

  Пластикові вікна
  Вікна Rehau - переваги і недоліки

  Step ламінат
  Step ламінат