Пластикові і дерев’яні міжкімнатні двері – що ефективніше і безпечніше

У даному розділі ми хотіли б ознайомити Вас з новою лінією міжкімнатних дверей, виготовлених не зі звичної для нас деревини або ДСП – а з пластику.

Перше що приємно дивує – ціна на цей продукт. Вона далеко не порівнянна з ціною на дерев’яні двері. Виробництво пластикових дверей набагато простіше і зручніше, ніж виробництво міжкімнатних дверей з дерева. Тут не потрібна особлива деревина або спеціальна її тонка обробка. Саме цей фактор і є одним з основних при формуванні ціни.

Пластикові двері чудово вписуються в сучасний інтер’єр офісу. Але шанувальникам класичного стриманого дизайну все ж слід звернути увагу на елітні дерев’яні .

А от великим плюсом на користь пластику є його добрі термічні показники. Він більш несприйнятливий до вологого середовища. Чого не можна сказати про дерев’яні двері, здатні згодом деформуватися, якщо звичайно вони не піддавалися правильній обробці.

Завдяки багатокамерній структурі пластикові двері володіють властивістю тепло- і звукоізоляції. Двері, виготовлені з дерева програють пластиковим в герметичності, через те, що вони недостатньо стійкі до зміни клімату і мають властивість змінювати свою форму.

Одним з небагатьох мінусів пластику, в порівнянні з деревом, без сумнівів залишається недостатня екологічність. Та й не варто забувати про те, що нові технології і рішення дозволили створити ефективні різні засоби для обробки дерева, що дозволяють уникнути деформації при зміні клімату, а також захистити його від паразитів. Це гарантує в свою чергу довговічність дерев’яних міжкімнатних дверей.

 

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт

  ремонт квартири
  Як зробити якісний ремонт квартири?

  утеплення стін
  Самостійне утеплення стін квартир і будинків