Переваги натяжної стелі

Будівельні технології стрімко розвиваються і сьогодні на українському ринку представлена ​​велика кількість варіантів обробки стель. Дизайнери приділяють цьому об’єкту особливу увагу, стеля завжди на виду і саме вона найчастіше створює загальну атмосферу приміщення. Все більшу популярність набирають натяжні стелі. У порівнянні з іншими способами обробки натяжна стеля має ряд переваг: монтаж такої стелі проводиться легко і швидко, не вимагаючи додаткової підготовки (захист підлоги і стін, винос меблів), після закінчення робіт у приміщенні не залишається будівельного сміття і вам не доведеться відмивати стіни від побілки.

Натяжні стелі можна використовувати практично в будь-якому приміщенні і втілити в реальність навіть самий незвичайний проект – особливості монтажу натяжної стелі дозволяють закріпити його на багаторівневих і похилих поверхнях. З їх допомогою можна приховати системи вентиляції та електропроводку, а також створити безліч ефектів: від особистої зоряної галактики до незвичайного фотодруку. Не дивно, що у цього методу з’являється стільки шанувальників, адже оформлення інтер’єру обмежується тільки вашою фантазією. При необхідності додаткових робіт легко зробити повторний монтаж – на якість поверхні це не впливає. Варто відзначити і екологічну безпеку натяжних стель, що дозволяє використовувати їх у дитячих кімнатах.

Одним з найкращих варіантів натяжних стель фахівці вважають безшовні стелі – вони універсальні, мають високі пожежобезпечні властивості, не накопичують статичну електрику і витримують великі навантаження. Втім, всі ці якості притаманні всім видам натяжних стель. Відмітна особливість безшовних натяжних стель в тому, що вони мають цілісне полотно без зварювальних швів.

Лідируючі позиції в новаторських розробках натяжних стель належать Франції, тому не дивно, що вважаються найбільш якісними. Вони завоювали в українців заслужену популярність, адже якість і дизайн цієї продукції весь час удосконалюються. Виробниками накопичений великий досвід, який втілюється в новинках на ринку натяжних стель і робить французькі натяжні стелі більш доступними покупцеві.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Як вибрати ванну
  Акрилова сантехніка - справжня якість

  random image
  Пробкова підлога - екологічно і практично

  ремонт квартири
  Ремонт квартири або будинку