Переваги ламінованого паркету

ламінований паркетЛамінат є матеріалом з унікальними властивостями, які перевершують корисні параметри деяких натуральних матеріалів з дерева.  Ламіноване покриття (), не боїться палючих сонячних променів, має хорошу зносо- і термостійкість.

Ламінат досить простий у догляді, навіть при інтенсивній експлуатації.  Волога ганчірка і пилосос – ось все що зазвичай потрібно мати під рукою для підтримки в чистоті підлоги з ламінованих панелей.  При виведенні великих забруднень підлогу з ламінованим покриттям може легко витримати прибирання не тільки водою, але і ацетоном.  Навіть при сильному механічному пошкодженні панелі ламінату, можна без жодних зусиль приховати пошкоджену ділянку маркером або замінити її.

При укладанні ламінату прибивати або приклеювати його до підлоги не потрібно.  Власна маса дозволяє ламінованій підлозі знаходитися в потрібному положенні.  Між собою плити кріпляться, клейовим і механічним (безклєєвим) методом.

Для клейового способу укладання підлоги з ламінованим покриттям потрібні додаткові інструменти і спеціальний клейовий розчин.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • вибір шпалер
  Вибір шпалер у дитячу кімнату

  ремонт квартири
  Ремонт квартири або будинку

  Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?