Особливості ламінованих міжкімнатних дверей

ламіновані міжкімнатні дверіЕксплуатаційні якості і зовнішній вигляд ламінованих дверей багато в чому залежать від якості ламінарної плівки. Найбільш дешевими і ненадійними вважаються паперові плівки, які легко піддаються різним видам зовнішніх впливів. Щоб підвищити якість паперової плівки, вона може бути просякнута меламіновою смолою. Така плівка значно щільніша і міцніша. Найбільш міцним видом ламінату, який застосовується при виготовленні міжкімнатних дверей, вважається двохромний ламінатін. А одним з найдорожчих матеріалів є скловолоконна плівка. Використовується вона порівняно рідко.

До ламінованих міжкімнатних дверей відносять двері, при оформленні яких використана спеціальна декоративна плівка. В результаті, двері за зовнішнім виглядом практично не відрізняються від дерев’яних дверей, проте вартість їх є набагато більш доступною.

Для виготовлення полотна міжкімнатних дверей застосовується дерев’яний каркас з доступних за ціною порід дерева. Для облицювання використовуються панелі МДФ. Таким чином, усередині двері є порожнистими. Однак, щоб підвищити експлуатаційні якості конструкції, полотно заповнюється спеціальними матеріалами. Найчастіше це картон, який по вигляду нагадує стільники. Застосування наповнювача дозволяє забезпечити двері оптимальними характеристиками звукоізоляції, а також підвищує їх теплоізоляційні якості.

Ламіновані двері – це двері економ-класу , так як матеріали і технології, використовувані при їх виготовленні, є недорогими. Подібні двері випускає сьогодні багато українських виробників. Серед основних особливостей таких дверей можна відзначити наступні:

–        Каркасно-щитова конструкція;

–        Використання мікрошипів для зрощування каркаса, завдяки чому він стає більш міцним;

–        Використання для облицювання панелей МДФ, чим досягається оптимальна жорсткість;

–        Стільникове заповнення дверей – стільники МДФ або стільниковий картон;

–        Використання високотемпературного пресування при нанесенні ламінату, що виключає відшаровування плівки в процесі експлуатації.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?

  ремонт квартири
  Як зробити якісний ремонт квартири?

  ламіновані міжкімнатні двері
  Особливості ламінованих міжкімнатних дверей