Основні види міжкімнатних дверей

міжкімнатні дверіВ даний час на будівельному ринку представлена безліч різних видів міжкімнатних дверей. Як же в такому випадку зробити правильний вибір? Що необхідно знати, щоб купити модель, яка зможе і гармонійно поєднуватися з навколишнім оточенням, і буде радувати власника на протязі багатьох років. Основні відмінності міжкімнатних дверей складаються в їх конструкції, зовнішньому вигляді, а також матеріалах, використовуваних для їх виробництва. Зупинимося докладніше на тому, які бувають і які їм притаманні характеристики.

Фільончасті двері гарантовано являють собою клас дверей, що виділяються найменшою ціною і найбільшою доступністю. Основними їх перевагами виступають практичність, надійність і тривалий термін служби. Якщо виходити з зовнішнього вигляду фільончастих дверей, то виглядають вони досить просто. Для виробництва ґрунтованих фільончастих дверей використовують стільниковий наповнювач, соснову рейку, а також вмонтовані кишені під замки. Вони відрізняються високою щільністю, не здатні розшаровуватися, зберігають форму протягом тривалого часу. Їм притаманні підвищені характеристики шумоізоляції. Їх монтаж, як правило, проводиться в кухнях, ванних кімнатах і санвузлах. Серед недоліків слід відзначити необхідність у фарбуванні і простий зовнішній вигляд.

Іншим видом міжкімнатних дверей є тоновані або ламіновані двері. Їх вартість вище, ніж у попереднього виду, для виробництва використовують МДФ з ламінованим покриттям. Особливістю даних дверей є широкий асортимент і багатобарвна різноманітність. Вони можуть бути виготовлені в різних стилях, наприклад, в класичному, модерн і т. д. Важливими достоїнствами ламінованих дверей є простота і відсутність необхідності в додатковому догляді. У більшості випадків їх купують для установки в сучасних квартирах і офісах. Серед недоліків ламінованих дверей варто відзначити низьку стійкість до вологи. Вкрай небажано їх купувати для установки у ванних кімнатах і санвузлах. Зате в кімнатах такі дерев’яні двері відрізняються підвищеною довговічністю.

Шпоновані двері являють собою вид міжкімнатних дверей, які відрізняються стильним виконанням, який є найбільш цікавим. В процесі виготовлення їх обробляють за допомогою шпону цінних порід дерева, що забезпечує їм дорогий і престижний вид. Найпоширенішим варіантом є двері, оброблені за допомогою шпону з дуба та ясена. В порівнянні з дверима з натурального дерева вони коштують набагато менше.

Шпоновані міжкімнатні двері бувають двох видів: гладкі і фільончасті.

Для виготовлення гладких шпонованих дверей використовують шпон дуба, венге, червоного дерева і біленого дуба. Їх переваги – надзвичайна простота, зносостійкість і невисока вартість. Характерною особливістю фільончастих шпонованих дверей слід назвати широке розмаїття відтінків і конструкцій. Серед достоїнств слід відзначити міцність, зносостійкість, а також привабливий зовнішній вигляд. Що стосується недоліків, то головним треба назвати відносно високу вартість.

Останній вид міжкімнатних дверей – двері з масиву дерева. Дані моделі дверей перевершують інші в плані ціни і престижності, їм притаманні чудовий зовнішній вигляд, надійність і стильність. Основними достоїнствами дверей з масиву є практичність, тривалий термін служби, екологічна чистота. З їх допомогою власник здатний акцентувати увагу на своєму статусі. Недоліками даних дверей є висока вартість, а також необхідність в періодичному покритті лаком (потрібен не всім моделям).

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Пластикові вікна
  Пластикові вікна

  Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт