Натяжна стеля – краса і практичність

Натяжну стелю, яка все частіше можна побачити в міській квартирі, заміському будинку або офісному приміщенні. Але, тим не менш, інтерес, що проявляється до таких стель з боку споживачів, постійно зростає. І це не дивно, адже за допомогою такої конструкції можна не тільки створити неповторний інтер’єр, але і при необхідності зменшити або збільшити простір приміщення, а також розбити його на певні функціональні зони. 

Для будь-якої людини ремонт – це певний стрес. Незручність від пересунути меблі, всюдисущого пилу, шуму може не тільки дратувати і нервувати, а й привести до виникнення захворювань на нервовому грунті. Тому, кожен хоче, щоб його квартира скоріше змінилася і стала затишною і комфортною. Після того, як підлога, стіни, вікна поміняні, настає черга стелі. Багато ремонтні фахівці роблять свій вибір на користь натяжних стель. Такі стелі дозволяють отримувати прямі конструкції, під нахилом, овальні і т.д. Також вони відрізняються за своїм дизайном, кольором, фактурі, тому використовують натяжні стелі для залу , дитячої, спальні, вітальні, кухні. Залежно від інтер’єру приміщення стеля може бути матовим, перламутровим, лаковим, під замшу, шкіру, дерево або мармур – фактура вибирається виходячи з переваг кожного замовника.

Установка натяжної стелі досить проста, процес не вимагає витрати великої кількості часу, а також після її закінчення не буде багато пилу і сміття. До стелі кріпиться спеціальний багет, а потім встановлюються каркасні конструкції для кріплення вентиляції, люстри або світильників. Після цього підготовлене полотно, щоб воно стало більш еластичним, нагрівається спеціальної гарматою і рівномірно вставляється в багет. Весь процес займає близько двох годин, після закінчення монтажу ви отримуєте якісну і оригінальну стелю, яка буде радувати вас своєю красою протягом тривалого часу.

Сьогодні в сучасному будівельному світі представлена ​​величезна різноманітність не тільки конструкцій, але і фактур, тому вартість такої стелі, а також його установка стали істотно дешевше. Сьогодні можна придбати в будь-яких містах нашої країни натяжну стелю, яка буде відмінно виглядати в приміщенні. Широка палітра кольорів, фактур, малюнків буде гідно оцінена споживачами.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • флізелінові шпалери
  Поклейка шпалер або змінюємо інтер'єр по-швидкому

  ламінований паркет
  Переваги ламінованого паркету

  Полімерні підлоги
  Полімерні підлоги