Монтаж умивальника

Монтаж умивальникаНезалежно від того, живете ви в приватному будинку, чи в квартирі, рано чи пізно доводиться мати справу з монтажем умивальника або ремонтом душової кабінки. Наприклад, тут можна замовити ролики для душових кабін під замовлення. Виявляється, володіючи деякими нехитрими знаннями, кожен може зробити сам невеликий ремонт.

Сьогодні вважається модним вбудовування у меблі техніки і навісних умивальників, старий і добрий класичний фаянсовий умивальник з п’єдесталом як і раніше залишається популярним.

Умивальник, розміщений на п’єдесталі, виглядає досить естетичним, завдяки красивій формі п’єдесталу, підтримуючого раковину.

Умивальники з фаянсу відрізняються високою якістю, і навіть бувши в експлуатації, заблищать як нові після чищення.

А ось трубопровідну арматуру та зливний пристрій можна сміливо демонтувати і викинути без жалю.

Промисловість випускає умивальники різноманітної форми, що дозволить кожному вибрати його за своїм смаком. Виготовляють раковини з різних матеріалів, але найпопулярніший це фаянс.

Способи монтажу та кріплення раковини

За способом монтажу всі раковини можна умовно розділити на три типи. Навісні раковини – їх кріплять до стіни кронштейнами, меблеві раковини – їх ставлять на спеціальні тумби, і, звичайно ж, – раковини з п’єдесталом.

Однак, у всіх випадках раковину умивальника, (навіть, що спирається на тумбу), потрібно кріпити до стіни.

Заміна або ремонт умивальника не така складна, щоб не зробити її самому, без сантехніка.

Послідовність операцій по установці умивальника на п’єдесталі

Перш ніж почати роботу, потрібно підготувати всі інструменти. Нам потрібні деякі спеціальні розвідні, сантехнічні, торцеві і ріжкові ключі. При їх виборі слід пам’ятати, що деякі сантехнічні гайки, різьблення й втулки можуть мати розміри в дюймах.

Перед початком демонтажу умивальника не забудьте надійно перекрити холодну і гарячу воду. Непогано поставити заглушку на відвід каналізації.

Збирати починають з монтажу на раковину зливної арматури зливу і приєднання до неї сифона. На зливний патрубок монтують клапан, що дозволяє утримати воду в раковині, і по мірі необхідності її зливати.

Раковину разом зі зливом і краном приміряють разом з п’єдесталом до стіни, і в потрібному місці мітимо фломастером отвори для кріплення.

Свердлять отвори в стінах по розмітці свердлом для бетону діаметром 12 мм, на малих обертах.

У продажу є спеціальні комплекти з болтами М8, шайбами і гайками, для кріплення раковини до стіни. Незважаючи на те, що кріплення має пластмасові втулки – при затягуванні не можна застосовувати занадто великих зусиль.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • плитка для підлоги
  Вибір плитки для підлоги

  кутові ванни
  Сучасні кутові ванни та унітази

  Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника